kolaylikla arka plan görüntü maskeleme hizmet özü en karmasik görüntü

Eger en zor Görüntüler arka plan izole etmek istiyor musunuz?

Resim kesmek ya da sinir bozucu da fotograf arka plan kaldiriyor?

Bu zaman alici bir is den yardim almak. Kendi arka plan en karmasik görüntüleri ödemek için Photoshop maskeleme, en etkili resim isleme tekniklerden birini kullanin. Resminiz karmasik ve zarif detaylarin lejyon olabilir, ama Photoshop maskeleme teknigi kolaylikla kendi arka plan en zor görüntü elde etmek için uygulanabilir. Sadece bu degil, Photoshop maskeleme teknigi ile, resim izole görüntü kesip ve orijinal arka plani kaldirabilirsiniz.

Nasil kendi arka plan en karmasik görüntünün kaldirilmasi mümkün mü?
Photoshop maskeleme teknigi temiz kenarlari en kompozit görüntü maskelemek için kanali geçerlidir. Alfa Kanal maskeleme teknigi mükemmel bir sekilde en zorlu görüntünün arka giderilmesinde kullanilan en yaygin tekniktir. Bu çok saglam bir tekniktir ve söz konusu görüntü grafik sanatçisi tarafindan çok özenle çikarilan ve istediginiz bir arka plan asagi konur.

Farkli Photoshop maskeleme teknikleri asagidaki gibidir:
• alfa kanali maskeleme
• photoshop kolaj maskeleme
• photoshop seffaflik maskeleme
• Gelismis veya karmasik Katman Maskeleme
• saydam görüntü maskeleme

Photoshop maskeleme uygulanan ortak kullanim alanlari nelerdir?

Bu görüntü maskeleme teknikleri ürün kataloglari yaygin olarak kullanilmaktadir. Herhangi bir görüntü stok fotograf veya baska bir görüntü kaynagi ithal ve photoshop maskeleme teknikleri yardimiyla mükemmel bir sekilde kendi arka plan kesilebilir. Sirtini yerden karmasik görüntü izole etmek için kullanilan en yaygin araçlari kement araci, sihirli silgi araci ve kalem araçtir.