kiyi vancouver hasting aile fotograf çekimi

Bu aile bana temas oldugunda onlar istedikleri fotograflari tür, bildikleri tüm genis aile yeni bir bebek ile aile fotograflari istediginiz neydi emin degildi! Daha önce olmustu ve ben gerçekten Burrard Giris ile PNE arkasinda asagi yer sevdim bir park önerdi. Anne bu o liseden beri orada olmasaydi ve çocuklari orada hiç çünkü harika bir fikir oldugunu düsündüm.

Burrard Giris konteyner gemileri ve aile fotograflari için çok güzel bir zemin yapmazlar römorkör için bir yüksek trafik alandir. Ben aile ben aile disinda fotograf resimleri tek sey aldi çim ve büyük bir görünümü oldugunu çok küçük bir tepenin kenarinda bir battaniye yayilmis ve tepenin alt tarafinda kendimi konumlandirilmis vardi North Shore daglar.

Onlarin bezler yüzlerinde ifadeler dikkatini dagitabilir olmaz ki aile içinde herkesin birlesik bir renk düzeni giymek istemisti. Aydinlatma için ben gözlerini kisarak birinin olasiligini azaltmak için günese sirtlarini ile aile yerlestirilmis, günes ayni zamanda dogal bir ayrilik ve saç isigi yaratti. Her iki semsiye ile beyaz ates ile benimle iki dis yanip vardi, ben günes gibi isik bir üçgen olusturmak için aile önünde 45 derecelik açilarla onlari konumlandirilmis.

Sonrasi isleme ben ailenin yüzlerinde olabilir herhangi bir lekeleri görünümünü azaltmak için filtre yumusatici bir cilt ekledi. Doygunluk kadar tüm yol açik ile ben de bir Yüksek Anahtar filtre eklendi, bu biraz difüzyon arka planda ise pop var bezler, saç ve göz rengini yapti.

Bu aile çok bitmis fotograf ile lütfen ve daha önce yapilan hiç bir araya eglenceli bir seyler yapiyor disari harika bir gün vardi. Bu hepimiz için iyi bir deneyim oldu!