kayik balikçilik el kürekler ile fotograf maceralari

Kayik balikçilik el kürekler basladigindan bu yana, kürek sporcular aktif pesinde diger kayik ilgili hobiler, ilgi alanlari ve macera için bu yenilikçi kürekler kullandik. Gizli korurken basit tek elle kürek çalisma saglanmasi, herhangi bir kürek sporcular kisa sürede bir sonraki kürek deneyimi için bu el kürekler faydali bulacaksiniz.

Hepimiz performans avantajlari kayik balikçilik el kürekler kayik olta topluma getirdi biliyorum. Evet, birlikte son olarak “kürek ve balik” olabilir! Artik sizin olta üzerine tutun ve bir yedi ayak kayik kürek ile bir tek elle yelken gerçeklestirmek için çalisiyor. Simdi sessizce birkaç metre sizin av korkutabilir olmadan tekne tasiyabilirsiniz. Kürek gizlice, daha fazla balik yakalamak!

Ama baska ne yerel kayik sporcu kayik balikçilik el kürekler ile yapabilirim? Tek elle gizli manevra belli ki bu el kürekler tarafindan saglanan en büyük avantajidir. Ancak, sadece “kayik balikçilik” toplum için degildir. Basit ve sinsi kürek taktikleri birçok kürek spor faaliyetleri için uygulanabilir.

Kayak fotograf. Hiç su bazli platformlar doga fotograf denediniz mi? Kayaks almak ve kadar birçok sucul ekosistemlerde yaban hayati için kapatmak için essiz bir firsat saglar. Gezinmek için su sadece üç-dört santim Gerektiren, kayak gizlice hayal edebileceginiz daha da fotograf firsatlari yakin koyabilirsiniz. , Kendi ortaminda sadece metre uzakta, rahat yaban hayati olan harika resimler için yapar.

Bir tekne fotograf çekim her zaman bir sorundur. Bir sivi ortam olarak su, kendi dinamik sorunlar yaratmaktadir. Bir esinti, rüzgar ya da mevcut atmak ve simdi mükemmel bir atis yakalamak için çalisiyor yer alan baska bir faktör var. Yaban hayati hareket mi? Ile ugrasmak için baska bir degisken.

Hedef kamera tutarken Simdi, kürek kayik deneyin. Bu küçük akim veya rüzgar düzeltmeleri yapmak için, size tekne kürek için kamera asagi koymak zorunda oldugunu göreceksiniz. Temelde, yedi ayak kayik kürek islemek için iki eli alir. Sen muhtemelen fotograf makinesini sabit tutun olamaz, tekne kürek ve mükemmel çekim için kurmak.

Genellikle daha yakin fotograf firsat, daha iyi görüntü alabilirsiniz. Ani yakalamak için çalisirken bir yedi ayak kayik kürek havayi dövüyordu genellikle çekim mal olacak. Eger kayik kürekler uçan yaklasim çalisirken ne yaban hayati asmak gidiyor? Eger çok gizli olmak oldugunu düsünüyor musunuz?

Yaban hayati fotografçiligi bilgi, sabir ve gizli unsuru gerektirir. Belirlemek ve yaban hayati dogal ortamda hareket anlamak mümkün olmalidir. Hedef temel özelliklerini anlamak onlarin yasam çalisma ve fotograf firsatlari belirlemek için sabir saglar. Tabii ki, en iyi atis almak her zaman gizli gerektirir.

Bu hantal yedi ayak kayik kürek susturmak. Bacaklarinin arasinda hafif kayik balikçilik el hareket kürek yerlestirin. Bu yaban hayati takip ya da yakin tasimak için zamani geldiginde, sadece kayik balikçilik elini kürek çekmeye. Birkaç kurnaz vurus ile, gizlice yaban hayati korkutabilir olmadan fotograf aralik içinde kayik manevra olabilir. Mükemmel yaban hayati fotograf için yakin ve kisisel olsun!

Evet, kayik balikçilik el kürekler ile birlikte “kürek ve fotograf” olabilir. Kim düsünce mi? Paddle üzerinde!