kamera pilleri – yedekleme büyük bir güç ve harika performans

Eger uzun ömürlü güç ve son derece memnuniyet ile yüksek verimli piller için ariyorsaniz, o zaman dijital kameralar satin alabilirsiniz. Günümüzde, teknolojinin ilerlemesi ile, video kamera üreticileri uzun ömürlü pilleri tanitti. Böylece her zaman pil sarj sizin güçlük azaltmistir.

Kamera üreticileri arasinda rekabet nedeniyle, tüketicilerin daha iyi güç performans ile pil aliyorsaniz. Minyatür nedeniyle, küçük piller daha uzun süre daha fazla ücret gerektirir. Bu dünyada, teknoloji ve lityum iyon kimyalari uygulama gelistirme ile, tüketicilere düsük fiyatla daha iyi kamera bataryalari bekleyebilirsiniz.

Ayrica bu sadece daha uzun ömürlü lityum tarafindan yürütülen pillerin çogu ama daha iyi sonuçlar saglar. Ünlü video kamera pil üreticileri üç yil garanti veriyoruz. Ancak, UNBRANDED üreticileri de büyük bir performans ile pil sunuyoruz. Siradan firmalardan kamera bataryalari da çok iyi çalisir. Yani, bu orijinal pilleri öldükten sonra amatör hem de profesyonel fotografçilar giderek daha az markali pillerin bagli bulunmaktadir. Bu düsük maliyet ve ayni çikti sunmak için yetenegi gibi özellikleri daha az taninmis markalarin popüler hale getirmistir.

Bir alabilirsiniz kamera bataryalari 4 türü vardir:

Kursun-Asit: Bu güvenilir ve ucuz, ama birkaç kez bosalir gibi sakincalari bir dizi çekiyor.

Onlar uzun süre sarj edilmemis kalirsa çalismamasina degilse Kursun-asit tam ücret olmalidir. Bu serin ve karanlik bir yerde tutmak için tavsiye ve nedeniyle kimyasal olarak geri dönüsüm dogaya son derece tehlikeli oldugunu.

Nikel Kadmiyum (NiCd): On yil önce, nikel kadmiyum kamera bataryalari en yaygin türlerinden biriydi. Bu piller yüksek yükler kontrol ve düzenli desarj desenli uzun ömürlü olmasini gücüne sahip.

Pil tüm desarj döngüsü boyunca gerilim ile ayni düzeyde saglar ve hatta gücü düsük oldugunda size bilgi saglar. Bu piller, serin, kuru ve güvenli bir yerde tutulmalidir, ancak içerigi tehlikeli degildir ancak atmosfere zehirlidir.

Nikel Metal Hidrit (NiMH): NiMHs NiCds göre 10 ila 25% daha fazla sarj kapasitesi saglamak, ayni zamanda NiCds gibi hafiza etkisi yatkindir. Bu piller sarj etmeden önce desarj edilmelidir.

Lityum Iyon: Lityum Iyon, hizli sarj süresi dahil birçok avantaj ile kullanilabilir uzun ömürlü, sürekli akinti, hafif ve küçük boyutlu vardir. Bu NiCds daha fazla ücret tesis sunuyor ve hafiza etkisi yoktur.