kalite sanat için nielsen çerçeveler seçin

Bir galeri sahibi veya yüksek standartlarda resminizin göstermek isteyen bir sanatçi iseniz, o zaman Nielsen kare incelemek isteyecektir. Kalite taninan, Nielsen resim çerçeveleri sanat galerileri, sanat stüdyolari, profesyonel çerçeve ve hem sanatçilarin seçimdir.

Nielsen, bir Alman sirketi, halka en kaliteli Nielsen Bainbridge metal çerçeve getirmek için Bainbridge, ince matboard üreticisi, ile eslestirilmis oldu. Nielsen Sirket, kare Nielsen metal çerçeve üreten her adim gider kalitesini saglamak için tabi tam süreçlerini yönetmektedir. Nielsen alüminyum çerçeve hazir boyutlari ve uygun fiyatlarla mevcuttur galeri kalitesinde Nielsen kare üretmek için daha sonra, haddelenmis eloksalli veya sertlestirilmis ve titiz sartnamelere renkli bu popüler metal, kullanmaktadir.

Nielsen kare Bainbridge paspaslar mevcuttur. Bainbridge sanat sizin degerli parçalari çerçeveleme için uygun müze koruma kaliteli paspas üretir. Onlar sanat yüzeyine zarar, hem de sararma ve solmaya azaltmaya yardimci olur asitsiz vardir. Nielsen Bainbridge kare bu kalite ortakligin sonucudur.

Nielsen Bainbridge kare kombine güzelligi sanat görüslerini herkes üzerinde kalici olumlu etki yapacaktir. Ayrica içinde gidecek sanat uygun bu muhtesem Nielsen metal çerçeveler farkli boyutlarda seçebilir. Genislik ve kalinlik paspas da estetik ve koruma ihtiyaçlarini karsilamak için degisir. Onlar resim kendisinden küçük düsürmek için hiçbir sey, çünkü genis, kalin paspaslar, sanat fotograflar için harika bir vurgu saglar. Tipik olarak, uygulama beyaz mat pano bu tip tercih edilir, ancak diger tonlari, sanatsal bir amaç için kullanilabilir.

Nielsen resim çerçeveleri sanat daha büyük isler için yirmi inç on daha küçük baskilar için on dört inç on alti boyutu degisebilir. Ince metal çerçeve sinirinin içinde yer alan sanat eserleri ile rekabet olmaz çünkü Nielsen alüminyum çerçeve, özellikle sanat fotograf çalismasi çerçeve için uygundur. Bu, genis bir genislik, beyaz mat ile birlikte, standart çerçeve müze ve galerilerde fotograflar için kullanilan bir nokta.

Nielsen Bainbridge metal çerçeveler bir çerçeve koleksiyonunda da mevcuttur. Bu ürün yelpazesine metal Nielsen döküm, cam, Bainbridge mat kurulu ve müze kalitesinde köpük sedye içerir. Bu çerçeve içinde uygun hava sirkülasyonu yardimci olur diger ucuz paspaslar, daha kalin oldugu için üstün Bainbridge mat da sanat korunmasi yardimci olur. Ayrica cam sanat yüzey temas ettiginde olabilir resminizin yüzey, zarar nemi tutmaya çalisir.

Nielsen kare yasam için sanat ve güzellik getirmek.