kadin modeli pozlar ve gelistirilmesi için istihdam vücut parçalari

Fotograflar için poz baslarken

Bina portföyleri ilk baslarken yeni bir model yapmasi gereken tek ve en önemli seydir. Yani, eglence sektöründe bazi is bulmak için ariyor orada hepiniz gençler, çok yakindan ilk mükemmel fotograflar elde düsünmek gerekir.

Bir kadin modeli teskil ögrenme

Kim isi bu sekil portföy almak için?

Iki kisi akla gelen – modeli ve onu fotografçi kadin modeli teskil yükümlülügü üstlenirler. Yani, kamera tutucu size yardimci olsa bile, temelde bir profesyonel gibi poz ögrenmek için sizin sorumlulugunuzdadir. Ve, bu hakki almak fotograf sizin hem de mutlu ve hos macera ates yapacak!

bacaklar için poz

Bacak hatlari diz gerilim derecesine bagli olacaktir. Bu bacak fiziksel anahat etkiler ve olacak? pozisyonun izleyicilere fikir degistirir.? Eger diz kontrolünü keskinlestirmek ve size gerçeklestirmek için çalisiyoruz tamamlanan fotograf almak için bacaga etkisi ekler görmelisiniz.

Diz poz

Eger isteyen bacak pozisyonu gerçeklestirilir sonra tauntness dikkat ve? Diz pozisyonu gerekir. Açili izlenim bir firma diz pozisyon normalde genç beceriksiz girls.Often kez ayaklari ile bagli olacak her iki diz gerilim ile geri zorunda iseniz kavisli görünür. Bir diz hafifçe egildi zaman bu rahat olacaktir. Bu açikça onu sert oldugu açik olmayabilir yapmak için rahat. Bu bir fotograf daha dogal görünmesini saglayacaktir.

Ayaklari poz nasil

Kadin modeli elde zaman ayak bacak pozisyonlarin bilesimi etkili bir kismini dinlemek teskil etmektedir. Ayak durusu fotograf görünüyor nasil önemli olabilir.

“Köpek burnu” etkisi

Ayak pozisyonu bacaklarinizi çok tiknaz veya çok uzun görünmesini saglayabilirsiniz. Boy bacaklarini zarif ve hatta graceless görünmesini saglayabilirsiniz. Ayak bacaklarinizi sert veya sinirsiz olup olmadigini bir sinyali olarak kullanilabilir. Ayrica bir kisi hakkinda birçok diger nitelikleri iletebilirsiniz.

Pozlar kadin modeli tüm vücut parçalari yararlanin

Son bir düsünce, kamera için poz zaman vücudunuzun her parçasi kullanmaktir. Iyi önce resmi çekimi için her gün aynaya tamamlandi – tam bir kontrol yapin. Boyun ve / veya bas davraniyor nasil farkinda olun. Bu kirik gibi boyun görünüyor mu? Dirseklerinizi ve bilek inceleyin. Olarak ancak kadinsi varligi bu tavir vermek için egildi sunmak. Ayakta, kilo bir ayak ya da baska bir kaymistir ile dogal bir görünüm çalisin. Bu rakam kilo katacak gibi objektif kare durmayin.

Modelleme, sizin kadin modeli pozlar, bu nedenle “gerçek hayat” olarak izleyici grev kendiniz olmalidir – ama bilerek! Iyi eglenceler ve gerçekçi bir tutum ile kariyer için gitmek – Bu modellerin yapilan budur!! Iyi sanslar!