Iyi bir dügün fotografçisi önemi

Bir dügün planlarken dikkate almaniz gereken çok sey kesinlikle yoktur – kek, elbise, smokin, müzik, mekanlari var … genellikle muhtemelen organize hepsi ile bas edemez sanki çok sey var sanki görünüyor ve oldugunu düsünmek çok. Bu senaryoda ‘küçük seyler’ bazi sizin haber ile alabilirsiniz ve mükemmel daha az olan dügün neden hangi bunlari yapmak unutmayin olmayabilir – ve bir dügün için çaba orada bir sey varsa o ‘mükemmel olmaktir gün ‘. Iyi bir dügün fotografçisi sadece bu hususlar biridir ve size zamaninda göstermek ve en iyi fotograf bazi olasi bu olacak alacak bir hizmet almak saglamak için onlari seçiminde zaman ve çaba çok önemlidir özel durum ölümsüzlestirmek.

Bir dügün (çocuklarinizin dogum disinda belki, ama oldukça henüz meydana gelmis olmaz çogu durumda) hayatinizin en mutlu günü olmalidir. Iste size hayatinizin geri kalani için baska bir kisiye kendinizi taahhütte ve ne yapar güvenlik ve bag ve baska bir sekilde alamadim bu baglanti bir tür bir tür olusturmak için vardir. Bu daha yakin bir çift olarak getirecek ve hayatinizi en büyük ve en önemli geçisler biri isaretler. Bu nedenle daha sonra bir dügün fotografçisi bu günün anilarinizi (veya hafiza karti / sabit disk bu günlerde) film yakalanir saglamak için son derece önemlidir. Bu sekilde mutlu bir firsat geri baktiginizda anilar ve zaman bu kadar mutlu duygularin bazi bazi yeniden yasamak – ve bu dügün kendisi yeniden yasamak gibi olabilir.

Ayni zamanda, kendi içinde gerçek olay da muhtesem olacak ve kesinlikle bir iyi bir kayit olmasi gereken bir seydir olacaktir. Her sey iyi giderse dügün bazi muhtesem ögeleri ve görünüm içerecektir. Bu örnegin bunu ortalama pasta daha uygun daha heyecan verici görünüyor tüm iyi beslenen ve oldugundan emin olmak için sadece epik ve çok katmanli bir pasta olmalidir. Ana da muhtesem ve agiz sulandiran bakiyor olmalidir banket ve baska bir sey bunun büyüklügü ise muhtemelen fotograf layik olacaktir. Ayrica durum için giyinmis ve son derece romantik bakmak ve özel günlerinde yansitmak için tasarlanmis bir mekan olmalidir. Eger bir kilise içinde olup olmadigini, ya da açik havada çiçeklerle çevrili, ya da yildizlarin altinda gece … normalde seyretmek için güzel olacak.

Ve sonra tabii ki dirhem bir çekirdek olacak gelin ve damat – gelin muhtemelen daha güzel o büyük olasilikla daha önce veya daha gelin makyaji ve bir büyük beyaz akan elbise ile olacagini daha giymis. Ayni zamanda aileniz ve tek bir yerde toplanmis arkadas çok var belki de ilk kez (ve yine belki de sadece zaman) olacak ise misafirler, çok tüm elbise ve smokin olacak ve genellikle mükemmel görünümlü. Alkol akan ile kusaklar baska bir sey ise bir dügün fotografçisi gerekir.