iyi bir aile portre nitelikleri

Çogu insan düsünürdüm daha bir aile portre alarak çok daha fazla kesinlikle yoktur. Sadece kamera, pozlama ayarlari ve genel kompozisyon fonksiyonlari aile düz için konsantre fotografçi. ama onlar da fotografa koordineli bir bakmak zorunda ve aile ile iyi bir uyum olan, yüz aileleri ve vücut ifadeler farkinda olmalidir. Bu makalede, güçlü bir aile portresi olusturmak için mümkün olan en iyi kalite elde etmek için bazi yollarini tartisacagiz.

Bir aile kendi portre için organize bulunmadan önce dikkat etmeniz gereken bazi seyler için fotografin götürülüyor örnegin, var mi? Aileler evde, disarida veya stüdyoda? Ailesine anlami vardir mükemmel bir yer seçimi için fotografin uzun yillar boyunca kisiler için nostaljik bir duygu verecektir. Fotograf ailelerin ev içinde alinacak ise, örnegin, bu fotografta bir vurgu parçasi olarak kullanilabilir duvara mobilya ya da resim bir parçasi olarak bir aile yadigari arayin.

Konumu seçildikten sonra düsünmeye sonraki sey ne aile giyiyor oldugunu. Ailelerin gardirop koordine edilir? Arka plan varsa daha koyu tonlar aile giyim açik renkli giysiler ve de arka plan saçlarini ayirmak için arkalarinda bir ayrilik isik oldugundan emin olun.

Her portre fotografçisi insanlarin fotograf çekerken gözleri en önemli sey oldugunu söyleyecektir. Bu aile fotografi karakterini büyük ölçüde vücut dili ile gösterilen ifadeler ve duygu baglidir disinda çok dogrudur. Tüm aile portreleri (her zaman bu çok almalisiniz ragmen) bazen o kadar karistirin ve özel duygularini göstermek kompozisyonlar denemek için güzel ailelerin yüzleri olmak zorunda.

Bir aile portre fotografçisi olarak çalisan en önemli sey aile ile iyi bir iliski sahip olmaktir. Aile ile konusun ve onlara soru sormak, onlari rahat ve çalisma hakkinda heyecanli hissettirecek. Bir aile portresi alarak nokta fotograf bakmak herkesin yapmak ve en iyi hissetmek için is oldugu anlamina gelir konu düz için!