intro 101 büyük fotograf çekmek para kazanmak

Bu fotograf çekmek sevgi ve insanlar büyük bir göz oldugunu söylüyorum tutun. Bu fotograflardan para kazanmak için gerçekten ne kadar zor?

Iyi bir fotograf var alarak bir çok sey var ve bir makale iyi bir fotograf tüm yönlerini kapsayacak verebilecek bir yolu yoktur. Bu hobi ile para kazanmak alarak baslamak için nasil bir bilgi verir.

Baslamadan önce ihtiyaciniz olacak:

– Iyi bir kamera toprak maliyeti yok ama güzel fotograf yapma söz konusu oldugunda tüm fark olabilir

– Kamera üzerinde özel özellikleri kullanmak için ögrenme kamera farkli özelliklerini anlamak için tüm fark yaratabilir.

– Gözlerini her zaman iyi fotograf firsatlari için soyulmus tutmak için.

Genellikle fotograflari yargilamak zaman üç ana unsurlari degerlendirilecektir. Canlilik / görüntü, kompozisyon ve konunun netlik.

Görüntülerin netligi düzgün odaklanarak gelistirilebilir. Amaçlanan konu için tüm yol zoom ve odak. Daha sonra istediginiz mesafeye uzaklastirmak. Odak keskin olmalidir.

Kompozisyon: Bütün kitaplar kompozisyon hakkinda yazili ve arkasinda genis ve büyüleyici bir bilim yoktur olmustur. Iyi olusan çekim yapmaya çalisiyorum Genel olarak üçte yasasi iyi hizmet etmelidir. 3×3 kapli bölüme çerçeve bölün. Çizgisinde tüm eylem olmalidir merkezi. Bu konu çerçevenin merkezinde tamamen asla anlamina gelir. Her zaman çekim olusturmak için çalisiyor çerçevesinde elemanlari denge kurmaya zaman. Bu uygulama ile bu için bir fikir alirsiniz.

Konu – Ticari fotograf çekerken bu var tabii ki çok önemlidir. Bu konularda genis bir yelpazede fotograf isteyeceksiniz.

Herkes stok fotograf satan iyi bir yasam yapabilirsiniz. Çevrimiçi ya da kendi kurmak bak.

Hiçbir sey satan is alir unutmamaliyiz. Zaman pazarlama büyük bir kendinizi ve isinizi harcamak gerekir.

Eger fotograf var para kazanmak konusunda ciddi iseniz o zaman en iyi çalismalarinizi içeren bir portföy koyarak baslamak gerekir. Muhtemel alicilar etkilemek isteyen zaman ise bir portföy olmasi çok yararli olabilir. Bir uluslararasi pazarda daha hizli ulasmak için online portföy koyarak düsünün. Hatta fotograflari satan bir online satis sistemi kurmak olabilir.

Eger gerçekten biliyorsaniz fotografçilik hakkinda çok sey kullandiginiz prosedürü ve ekipman adim hesabi bir adim ile fotograf dergilerinden biri için en iyi is bazi göndermeyi düsünün. Eger alaninda uzman olarak degerli maruz kazanmak için bu çabaya deger.

Eger kamera ile nakit olusturmak için biraz daha alisilmadik yöntemleri kullanabilirsiniz. Ne güzel fotograflar ekran koruyucular yapma? Eger teknik bilmek yoksa nasil oldukça kolay göstermek için birini isteyebilirsiniz. Birçok kisi iyi para bu sekilde yapmak.

Eger fotograf var satis düsünebilirsiniz diger piyasalarin her türlü vardir. Çevrimiçi dergi, dergiler, gazeteler, seyahat brosürleri ve kitaplari tüm fotograflari gerekir. Nis hitap herhangi bir yayin için gözün açik tutun.

Bu kamera kapmak ve çekim baslatmak yapmak için sol tek sey!