huntington beach fotografçilar gerekli ekipman elde olurdu

Dijital fotograf ile birlikte, birçok kisi Huntington Beach fotografçilik sektöründe giriyoruz. Birçok tek ihtiyaciniz bir dijital fotograf makinesi olduguna inaniyorum ve gitmeye haziriz. Bu makalede, bir fotograf is çalistirmak için gerekli temel ekipmanlari listeler.

1. Etkili bir web sitesi. Dijital çagda, bu önemlidir. Bir web sitesi onlar kitap kim karar olarak müsteri isinizi görmenizi saglar. Ayrica deliller ve siparis ve görüntüler için ödeme izleme, çevrimiçi rezervasyon oturumlari için izin verir.

2. Numara ile ilgili kaliteli bir barindirma hizmeti. “Sinirsiz” depolama ve indirme övünme birçok hizmet sinirlari var. Bazi hizmetler sunucuya yüklenebilir dosya sayisini sinirlamak. Digerleri bant genisligi siniri. Bazi size bant genisligi sinirlidir istiyorum ama gerçekte çok CPU kullanimini sinirlamak tüm bant genisligi ve depolama saglayacaktir. Ince baski okumak ve eski atasözü izleyin barindirma hizmeti ararken “bu gerçek olamayacak kadar iyiyse, büyük olasilikla gerçek degildir.” Büyüyen fotograf isletmeler agir web sitesi kullanicilari (dosya yükleme müsteri görüntüleri, ispat için müsterilerine izin, vb) bulunmaktadir. Ayrica bir web sitesi büyüyen bir is için çok önemlidir. Hosting hizmetleri yeni bir fotograf is açarken cimri için yer degil.

3. Iki Kameralar. Bu en az ve gerçekten daha fazla olmalidir. Tek bir kamera bozuldugu zaman için bir yedek olmasi gerekir. Bir gün yikmak OLACAKTIR.

4. 10 Flash Kartlar. Bir dügün sirasinda bellek ile çalisiyor olamaz. Alani bol satin alin.

5. Dizüstü Bilgisayar. Sen git bu kartlari indirmek mümkün olmali. Bir dizüstü bilgisayar da müsterinin evlerinde bir siparis oturumu yapmak için yararlidir.

6. Isik Reflektör. Bunlardan birkaç gerekir. Ayrica, en kisa sürede bu reflektörleri tutmak için bir asistan ise, gelemez gibi önemlidir.

Profesyonel bir Orange County fotografçi olmak zorlu ve ödüllendirici bir deneyimdir. Bu yolculuga baslamak için, bir fotografçi, en azindan, yukaridaki ögeleri ihtiyaci var.