Hristiyan asi – t2i vs T3i

Yeni seçimler t2i veya T3i

Canon sadece Canon Rebel dijital SLR fotograf makinesi satin almak için karar bir büküm ekledi. Simdi Canon Rebel T3i veya T2i arasinda seçim yapmak zorunda.

Yeni T3i serbest birakilmasi ile ilgili görüslerini ekleyerek olan birçok insan ilk maçta, bir geleneksel Canon Rebel yükseltme gibi görünmüyor, çünkü Canon yanlis hamle yapti konusunda spekülatiftir. Eger satin alma karari tesir olabilir burada bazi ince degisiklikler oldugunu göreceksiniz çünkü, bütünüyle bu tartisma sopa emin olun.

Her yorum önce kameranin ana özellikleri incelemek gerekir. Görüntü sensörü ve islemci hem kameralar tam aynidir. Bu görüntü kalitesi söz konusu oldugunda ya için bir avantaj olacagi anlamina gelir.

Buna ek olarak, bir diger yönleri ve kameralarin her biri aynidir. T3i ayni ISO ayarlari, hem de ayni video özelligi vardir. Saniyede 3.7 kare hala yakalama yetenegi de aynidir.

Ilk büyük fark LCD panel geliyor. Yeni tente panel LCD ekran herkes ilk dikkat çeken bir özelliktir. Bu Canon 60D çok popüler olmustur ve sadece T3i gelince ne de cüzdan getiriyor olabilir.

Yani dönebilen LCD ekran gerçekten Canon Rebel T3i için büyük bir avantajdir.

Yeni model için ikinci bir avantaji fotograf çekerken uzaktan birden yanip söner ates yetenegidir. Bu uzak flas özelligi bir giris seviyesi dijital SLR bulmak bir sey gibi görünmüyor.

Eklenen özellikler listesinde üçüncü video kategorisinde yer almaktadir. Artik video kalitesi herhangi bir bozulma olmadan 10x için 3x kat resmin merkezine yakinlastirmak için “film dijital zoom” istihdam edebilirsiniz. Çekerken arti odak toplam manuel kontrol simdi var.

diyelim yaratici

Bu ince farklar bazilari, ama belki de en büyük degisiklik Canon Rebel T3i vs T2i karsilastirarak kamera yazilimi bulunmaktadir. T3i yeni dijital SLR fotograf için bazi çok yaratici özelliklere sahiptir.

Ilki video bileseni bir parçasidir. Artik bazi kisa klip ve kamera kamera tek bir video sag bunlari birlestirmek olacaktir. Istediginiz kadar çok 2, 4 veya 8 saniyelik klipler, almak, ve kamera geri kalani yok.

Baska bir yaratici özelligi Temel + adi verilen bir seydir. Temel Iç + iki yaratici çikis seçenekleri vardir. Ilk bir ortam ayari seçmektir ve ikinci aydinlatma veya sahne tipine göre çekiyor.

Eger ortam ayari seçerseniz, kamera netlik ve çekim için seçilen ortam olusturmak aksine ile birlikte renk ve doygunluk degistirerek kendi seyi yapar.

Eger aydinlatma veya sahne ayari seçerseniz, etkisi 5 ayri tip neden olabilir Yaratici Filtreler denir uygulanan degisiklikler olacak. Sonuçlar Grenli Siyah Beyaz, Minyatür, Yumusak Odak, Oyuncak Kamera etkisi ve giderek popüler Balik gözü etkisidir.

Dijital SLR fotografçiliga yeni olan son, çogu için en yararli özelligi Tasarruf simdi Canon T3i yazilim parçasi olan Özellik Kilavuzu Hazine. Eger kilavuzu aramaya gitmek ya da özelligi ne oldugunu ögrenmek için internette bir arama yapmak zorunda kalmamak için bu kilavuz seçilen modu veya özellik kisa bir açiklamasini verir.