Herhangi bir bebek fotografi ve daha fazlasi için resim çerçeveleri!

Çocuklar bebek resim çerçeveleri olan herhangi bir aile için çok önemli ögelerdir. Tabii, anne kendi küçük tykes mümkün oldugunca göstermek için uygun bir çerçeve seçimi iyi bir fotograf ve bir fotograf basyapit arasindaki fark yaratabilir seviyorum. Bu küçük tot için ama kesin dogru çerçeve seçimi söz konusu Birçok seçenek vardir, bir marka öne çikiyor.

Evet, Ellen görüntüleri özellikle bebegin ilk resim için tasarlanmistir essiz bebek resim çerçeveleri sunar. Ilk resim, ben anne hakkinda on sekiz aylik hamile oldugu zaman anne-babanin bir çogunlugu bir saglik kontrolü sirasinda aldiginiz bebegin sonogram veya ultrason görüntü anlamina gelir. Bu gerçekten bebegin ilk resmi vardir. Ben kizimin ultrason görüntüleri ekledi.

O hayat dolu ve hemsire biz belki olabilir ederken uyku bir sürü almak önerilir. Kizimiz o etrafinda döner iken hemsire ona bazilari gerçekten güzel görüntüler yakalamak için iyi bir firsat oldugunu bir sürü etrafinda wriggled.

Her seyden, görüntülerin bir bize kizimiz sallayarak bir anlik oldugu ortaya çikti. Bu ultrason görüntüleri benim mutlak favori ve ben bu çerçeve istedim. Ne yazik ki, bosuna bebek resim çerçeveleri çok sayida ile bakti. Ben bebegin ilk anlik uygun dogru boyut ve sekil kalmamak bulmak için görünmüyordu.

Bir sonraki adim arkadasim, internet, yer almak izin ve hayal kirikligina degildi. Ben hiçbir zaman Ellyn tarafindan Görüntüler bulundu. Bu sirket ultrason görüntüleri için özel olarak tasarlanmis bebek resim çerçeveleri uzmanlasmistir. Sadece birkaç tiklama ve bir zor bir karar sonra, benim yasam için hazine bir hatira almak için gidiyordum.

Bebek resim çerçeveleri ahsaptan yapilmis, her ikisi de uzun ömürlü hem de herhangi bir dekor uygun. Sonogram görüntü görüntü yüzünde özel bir destek ve bir cam yüzey ile korunmaktadir. Çerçevenin açilmasi da sonogram görüntü için mükemmel boyuttadir. Bu bebek resim çerçeveleri karsilamak için ultrason baski kirpmak veya büyütmek gerekmez. Ancak görev hakkinda zor olan bir sey öge için dogru kelimeleri seçerek edildi. Sen bebek resim çerçeveleri için kullanilabilir duygusal ifadeler sayisi herhangi birini seçebilirsiniz. Duygu küçük bir not hatira için harika bir dokunus katiyor. Gerçekten, ben her zaman bebegin ilk fotograf beslemek!