Harika bir tatil fotograflar için 10 daha fazla ipucu!

Photobox anda herhangi bir tatil eglenceli kismi fotograf baskilari ile geziyor tesekkür ederiz. Bu fotograf size ne oldugunu parlak bir zaman yansitmak, özellikle hissediyorum iyi faktör uzatan harika bir yoldur. Yani burada muhtesem bir tatil fotograf baskilari yakalamak için kilavuz. Dijital fotograf avantaji unutmayin istediginiz kadar kadar alabilir olmasidir!

erken baslamak
Ne, tatile erken kalkmak! Her gün anlamina gelmez, ama gurur sabah isigi yakalamak görüntüleri için büyük bir varlik olacaktir.

Dogru isik alma
Eger gölgede konuyu koyarak, ya da kötüleyen gölgeler gizlemek için flas doldurma kullanmayi deneyin sert gün isiginda çalismak zorunda ise.

Saatleri disinda
Herhangi bir üst turistik açikça fotograflarinizi etkileyecek hangi mesgul olacak. Onlar açtiginizda ilk olarak gün veya amaci daha az popüler zamanlarda giderek deneyin.

Panoramik manzara
Bu manzara ise genellikle bir panoramik çekim deneyin, seni hayal kirikligina ugratir. Çok kamera bu islevi var ya da sadece ucuz fotograf baskilari siparis vermeden önce fotograflarinizi kirpma.

Disinda kalan alamadim
Tüm fotograflarda olma sansi olsun kamerayi kullanarak sirayla. Alternatif olarak, otomatik zamanlayici kullanarak çok eglenceli olabilir ve araçlar kimse disinda kalmamasini.

Bakis açisi ile oynayin
Herkesin tanidik bir sey fotografini eger onlar yeni bir yaklasim etkilendim olacak ile bu kadar popüler turistik almak yeni bir arayin.

Insanlar ve yerler
Diger insanlarin fotograf çekerken sik sik yeni bir yere konum manzara konsantre ama halk bir göz atin, onlar gerçekten bir yer onun karakteri verir ne oldugunu, sadece saygili olmak.

Eger enstantane paylas
Uzakta oldugunuzda iken bu arkadas ve aile eve Eger yasiyorsaniz ne büyük bir zaman göstermek için, Photobox ile fotograflarinizi yüklemek ve paylasmak için kolay.

Peyzaj lensler
Genellikle bu kadar harika yapan bir manzara çokluk var. Fotograf baski elde etmek için size gözlerini görmek ne yakalamak için uygun bir genis açi lens gerekir hissediyorum.

Biraz hile
Fotograf düzenleme hayal kirikligi görüntüleri kurtarma yapabilirsiniz. , Yeniden ürün için kullanin renk zenginlestirmek ve istenmeyen unsurlari kesip. Aniden büyük bir fotograf baski veya fotograf hediye dönüsüyor deger oldugunu gerçekten özel bir sey var.