Güzel vitray pencereler fotograf

Çok az sey güzel vitray pencereler ile bir kuleli kilise ve güzellik geçemez. Profesyonel fotografçilar için sadece sol için kullanilan bu güzel hazineleri fotograf çekme. Bu profesyoneller bazilari basarili vitray fotograf için ipuçlari vererek deneyimlerini paylasti. Kullanici dostu özellikler, fotograf meraklilari, hatta acemi bize kameralar taniyan bir teknoloji ilerlemesi ile birlikte, bir kamera çantasi ve bazi minimal ekipman çikmak ve bu cam güzellikleri bazi büyük fotograf çekmek olabilir, bu.

Hatirlanmasi gereken ilk çok önemli bir sey, kamera flasi ile ilgili bulunmaktadir. Özellikle parlak, günesli bir günde, kilise içeriden fotograf çekme planliyorsaniz ilk girdiginizde, çok karanlik görünür. Gözlerin oldukça hizli bir sekilde ayarlamak, ancak filmi degil. Fotograf makineniz yavas deklansör hizi veya flasin patlayacagini ihtiyacini göreceksiniz. Ve, bu pencere fotografini çekerken flas kullanmak istemiyorum. Sadece yogun yansimasi neden olmaz, ancak büyük ölçüde konunun renklerde güzel yangin azaltmak ve onlarin parlaklik gevsek neden olur. Kamera, otomatik olarak açmak kilise girmeden önce kapatmak için gidiyor bir dahili flas varsa, unutmayin. Biraz bulutlu gün vitray fotograf için idealdir. Bu çok fazla yogun parlaklik olmadan hafif saglar.

Birçok farkli sekillerde vitray pencereler harika resimler görüntüleyebilirsiniz. Onlar çerçeveli ve duvara bir gruplandirma konabilir. Eger sehpa üzerine yerlestirilmek için tüm farkli çekim güzel bir kitap gelisebilir. Bu vitray pencere görüntüleri de güzel tebrik kartlari olur. Ihtiyaciniz olan tek sey seçim, düz ya da iltifat kullandiginiz olacak vitray pencere görüntüye bir model bir kart destesi oldugunu ve aile ve arkadaslariniza göndermek için bir one-of-bir tür, muhtesem kart yapabilirsiniz. Eger görüntüler veya kart tüm pencere hakkinda bir dipnot içerebilir böylece ates her vitray pencere hakkinda bilgi almak için unutmayin.

Kameralar çok teknik pozlama ölçüm ileri oldugundan, düsük isik fotografçiligi eskisi sorun degildir. Ve iyi bir saglamak için farkli pozlama birkaç çekim braketi ihtiyacini, gerekli hemen hemen hiç. Ve, birçok yeni baslayanlar resim kaleci ise onlari hemen görmesini saglayan bir dijital nokta-ve-çek kullanin. Bu seçtiginiz için hangi daha fazla görüntü verecek çünkü onlari farkli açilarda ve görünümlerde almak için birkaç çekim, yine de iyi bir fikirdir. Tüm bu vitray eglenceli ve nispeten kolay fotograf yapar.

Vitray pencereler büyük gelen çok küçük, tüm boyutlarda gelir. Eger veya pencere boyutu yeterince büyük yeterince yakin almak ve / eger sadece pencere çerçevesi doldurun. Kamera bu yetenegi eger daha genis bir açiyla objektif yakinlastirin ayarlayin. Bu kadar uzakta küçük bir pencere var, ve kamera nokta ölçüm pozlama modu varsa, iyi bir çekim için kullanabilirsiniz. Eger bölümlerde bir çok büyük bir pencere fotograf varsa, her bölüm fotograf ve görüntüleri, bu gerçek penceresinde sirali olarak her parça gösteren bir araya koyun. Bu çok ilginç bir görüntü için yapacak

Kilise ve katedraller vitray pencereler düsünmek akla gelen ilk yapilardir. Bu pencereler, ancak birçok diger konumlarda bulunurlar. Restoranlar, birkaç isim evlerde, Oda ve Kahvalti. Bu kategoride düser Bir inanilmaz güzel bina tarihi Savannah, Georgia bulunan Dügün Pastasi Konagi oldugunu. Bu konak zaten adi üstünde. Onun vitray pencereler süslü demir isleri tarafindan dekore beyaz bir cumba ayarlanir. Uzun bir güzel dekore dügün pastasi iyilik kabul etmis Savannah sakinleri tarafindan aziz var. Savannah için alirsaniz, Dügün Pastasi Mansion üzerine kamera çantasi almak ve onlarin güzel pencereler de dahil olmak üzere essiz bir yapi, fotograf için firsati kaçirmayin.

Eger kamera çantasi ihtiyaciniz olabilecek tüm aksesuarlari ile birlikte oldugundan emin olun, yapabileceginiz en iyi vitray fotograflari için arayisi baslatmak için disari çikmadan önce. Ekstra film ya da hafiza kartlari, ekstra pil, ekstra lens, ve herkes tarafindan bir tripod anlamina gelir. Herhangi bir kamera titremesi o güzel cam hazineleri görüntü bozulmasi neden olur. Kolayca los kilisede kullanabileceginiz üst yükleme özelliklere sahip bir kullanici dostu kamera çantasi iyi bir seçim olacaktir. Sizin hassas lens ve tüm aksesuarlari ayri ayri ve güvenli bir sekilde tutmak için çesitli cepler için bir lens besigi olan bir.