glamour fotografçi, onun modeli, ve büyük Glamour fotograf için mücadele

Güzellik Seksi fotograf için oldugu gibi sihir fotografçi onun modeli etmektir. Marshall McLuhan iyi glamour fotografçi, Glamour fotograf için arayisinda isteyen modelinin bir servo-mekanizma, o güne kadar sorunu ele vardi adi olabilir. Kitle iletisim araçlarinin metafizikçi tek bir çiplak ampul sade isik kullanarak güvenlik açigi islemek veya olusturmak için nasil bir cazibe fotografçi talimat mümkün olmustur olsa da, o bir sihir fotografçi degildi, ne de sihir fotograf, onun mekan oldu.

Gerçek sihir fotograf yerine, çünkü modelin güzellik ragmen, yakalanir. Güven her zaman glamour modeli arkadasi degildir. Herhangi bir glamour fotografçi sormak, gerçek Glamour fotograf bulmak için tek yolu iyi olarak, model vulnerably duygularini göstermek için izin vermek için modeli içinde ya da güven ve güzellik ragmen gelen iki modelin güvenlik açigi yakalamak için oldugunu söyleyecektir bir sihir fotograf çekim ziynet ragmen, bu katiyor. Onlar genellikle üretme ne sekilde kolay oldugunu sir olacaktir. O dünyanin en güzel kadinlarin bazi vuruyor gibi, Glamour Fotografçi için sempati duymasi için oldugu gibi zor gibi, Seksi fotograf dogru bir görünüm için bu arayisi evrensel noiced gibi görünüyor.

Bu Niagara Selalesi resim ise örnegin, doganin ihtisamini görmezden büyük bir ressam soran farkli degildir ve huzur düsen su miras konsantre. Glamour fotografçi güvenlik açiginin az miktarda pesinde zaman ve enerji sonsuz miktarda geçireceksiniz. Glamour model onu gözeneklerden zor ve nadir kaliteli sizar önce, ates fotografçinin yetenegi belki de güvenlik açigi tasvir ve kendi yeteneklerini tüm güven kaybetmek gerekebilir.

Bir süpermodel, sik sik ender güzellikteki bir süpermodel degil, olur, ama, çünkü çok nadir kalite tercihen çok sayida glamour fotografçilar için tabii ki hatta belirli bir sihir fotografçi ya da,, için güvenlik açigi terlemek. Büyük glamour fotografçilar güvenlik açigi, simdiye kadar tek bir yildiz ayirt edilemez süpernova oldugunu biliyoruz. Bu evrenin sirlarini biridir. Bazi Üçüncü Dünya ülkelerinden amatör fotografçilik daha aslinda sihir fotograf daha nadir bulunan söyleyebilirim. Ama Üçüncü Dünya ülkelerinden amatör fotografçilik, genellikle tamamen glamour yoksun, bu yüzden biraz daha, tabii ki, disinda, DNA bir kinayeli iplikçik için bir laboratuvar avcilik bir bilim adami gibi, Glamour fotograf olusturmak için glamour fotografçi kalmistir .. . iyi, boyun.