gece canon1ds iii yorum

Eger gece fotografçiligi gibi, o 1Ds iii tam size göre. Günes battiginda Canon 1Ds iii bir rock yildizi baska bir sey degil ve isiklari (veya eksikligi) gece getirmek.

Canon iyi düsük isik ve 1Ds iii altinda gerçeklestirmek kameralar bir istisna degildir yapma bir geçmise sahiptir. Bu 3200 ISO yetenekleri yüksek degil, sizin gerçek renkler ve neredeyse hiç gürültü ile görüntü veren düsük isik bu kötü çocuk hayran kalacaksiniz.
Iyi bir güçlü ve saglam tripod (vücudun 42.5 oz agirliginda) kullanimi ile birlikte, 1Ds iii gece zaman fotograf ile tekrar asik düsmek yapacaktir. Eger bir gece kusu yapmak ve tüm gece boyunca ates isteyeceksiniz için 1Ds iii üretecek ne, parlak çölde özel ayarlari kullanin ve vites kurmak sehir isiklari üzerinde, bir dolunay üzerinde bir köprü üzerinde, ya da disari.

Düsük isik ve bu tür durumlarda üstün performans konusan 1Ds iii de gece spor etkinlikleri için ideal bir DSLR. Canon’un Mark serisi DSLR Hindistan’da Kriket, Amerika’da Super Bowl, ya da Avrupa futbol olsun, dünya çapinda en spor fotografçilarin üst seçimdir, 1Ds Mark serisi alaninda hakim.

Yani bir sonraki Laker / Celtic Show’da mahkeme tarafinda oturma yok mu? Bu sizin çocuklar AYSO maç veya Little League oyununda ekipman bu olaganüstü parça kullanamazsiniz anlamina gelmez. Bir daha asla, sizin gelin ve ates yakinlastirma ya da yanlis odak çünkü çocugunuzun alaninda yikilmasi bir ani kaçirmayin. Bir zoom lens ile donanmis, sizin 1Ds iii odaklanma yildirim hizli ve patlama çekim hizi sizi sasirtacak. Kadar 45 jpeg çekim ile saniyede 5 kare (fps) kadar çekim, size süphesiz ilk kurucu mücadele, 3 gösterici batan, veya oyun kazanan puan kaleci juking dogmus yakalanan emin olabilirsiniz. 1Ds sizin için yapacak. Ve daha fazlasi.

Gece çocugunuzun Little League oyun mu? Sorun degil, önce de belirtildigi gibi, 1Ds iii ötesine gece sporlari için uygundur. Small Town ABD’de bir Little League oyun olanlara Major League isik kosullarinda karsilastirarak tam olarak hemen hemen ayni olmasa da, 1Ds iii yetenegi içinde sizi sasirtacak. Mümkün noktasi ve bir spor anda genç bir yakalamak için çalisiyoruz sürgünler daha az olan kollarini disari uzanan tüm veliler aksine,, canli renkleri ve zengin detaylar görüntüler çikis olacak ise bulanik ve gürültülü çekim ile geri kalani geri çekilme ev o olacak geri dönüsüm kutusu gidebilirsiniz.

Gece fotograf çogu zaman yaklasik edilmis, dijital fotograf makineleri tanitimi alacakaranlikta veya düsük isik sonra çekilmis görüntüleri olarak bu alanda iyilesme ciddi bir ihtiyaç korkunç gürültülü ve bulanik oldugunu gördüm. bu Canon kurbaga özellikle kendi DSLR ve 1Ds iii, kendi kameralar düsük isik teknolojisi gelistirmede rekabet siçradi sürpriz gelmelidir krali