Fujifilm FinePix Z30 modeli dijital fotograf makinesi

Fujifilm FinePix Z30fd, Compact dijital fotograf makinasi, 10.1 MP, 3x optik zoom, 5.7x dijital zoom, 3648×2736 resim çözünürlügü, ShopMania’da CCD sensör için en iyi teklifi bulun. Sen Fujifilm FinePix Z30fd için en iyi fiyatlarla sahip, 123discountshop gelen Fujifilm FinePix Z30fd satin alabilirsiniz.

Muhtesem basyapit Görüntü Sabitleme / Anti-bulaniklik Modu ve Çekim Modu ile dösenmis 10 megapixelsand 3x optik zoom kombinasyonu ile olusturulur. FinePix Z30fd Mikro Küçük ve çesitli slayt gösterileri ile büyük bir LCD sunuyor.

Sen Fujifilm FinePix Z30fd fotograflarini görmek ve tüm özellikleri hakkinda bilgi edinebilirsiniz. Sadece ShopMania’da en iyi indirimler ve satis bulabilirsiniz, dijital kameralar firsatlarini karsilastirin ve mümkün olan en düsük fiyati Fujifilm FinePix Z30fd dijital kamera ve diger benzer binlerce ürün satin almak.

Paylasim için yapilmistir

Bunlari veremiyoruz eger fotograf çekmeye hiç eglenceli var. FinePix Z30 ile Blog Modu ve hizli bir sekilde kullanarak görüntüleri yeniden boyutlandirmak ve kolayca Flickr ve Facebook gibi sosyal ag siteleri ve büyük, parlak 2.7 “LCD ekran, kolay fotograf beste ve görüntüleme yapar yükleyin.

teknik ayrintilar Fujifilm finepix z30fd:

3x zoom ve 2.7 “LCD ekrani ile ince, sik ve modaya uygun, 10 megapiksel
Resim Istikrar otomatik kirmizi göz giderme ile görüntü bulanikligi ve Yüz Tanima Teknolojisi azaltmak için
sahne tanima otomatik (sr otomatik) – gece, makro, manzara, portre, gece portre çekimi, arkadan aydinlatmali portre, blog modu
çift ??ve grup zamanlayici modu
SD ™ / SDHC ™ uyumlu

Kolay mükemmel fotograflar çekmek için yapma

FinePix Z30 akillica Çektiginiz sahnenin türünü tanir ve sonuçlari optimize etmek için fotograf makinesi ayarlarini otomatik Sahne Tanima teknolojisine sahiptir. Bu fotograf disinda tüm güçlük alir ve uzak fotograflarinizi iyi çikacaktir bilerek güvenli oturtun saglar. Portre, Manzara, Gece Portresi, Arkadan Aydinlatmali Portre, Makro ve Gece: SR Auto 6 önceden ayarlanmis sahne modlari arasindan seçim yapar.

Gelismis özellik seti

Resim Istikrar modu özelligi, FinePix Z30fd, sarsintiyi azaltmak hedefin hareket dondurmak ve neredeyse bulanik olmayan görüntüler sunmak için düsük isik arka plan detay gelistirmek için yüksek hassasiyet (ISO 1600) kullanir.

Eglence dolu zamanlayici fonksiyonlari

Fujifilm alkislanan, ultra hizli, Yüz algilama teknolojisi sahip olan FinePix Z30 akillica bir çerçeve içinde on kadar yüzü algilar ve odak, pozlama ve mükemmel insan resimleri ortaya çikarmak için beyaz dengesini ayarlar.

Teknoloji ne olursa olsun çerçeve içinde öznenin konumuna isleri ve herkes gözlük karisti degildir. Kirmizi-göz dissapointing sonuçlari önlemek için, Yüz Algilama atis herhangi bir kirmizi göz tespit ve resim çekilir gibi otomatik olarak kaldirarak bir adim daha ileri gidiyor.

Ayrica özellikli bir çerçeve içinde özelligi yüzleri sayisini seçmek için izin ve yüzleri bu sayi görünene kadar resim çekmek için bekleyen tarafindan çalisma Çift Timer ve Group Timer modu vardir.

Çift Timer bir adim daha ileri gider ve çift olacak kadar yakin seçmenize olanak verir – ‘Yakin’, ‘Close-up’ ya da
‘Süper Kapat’ – iki yüzü belirtilen yakinlik bir kez ve kamera çekim alacak. Kullanmak çok eglenceli!

Yani, beklemeyin ve burada çevrimiçi z30fd dijital fotograf makinesi alisveris. Bazi büyük gelismis özellikleri ile bu parça satin almak için seviyorum Size söz veriyoruz. 123discountshop.com ile online alisveris elektronik.