Fotograflarinizi photoshop araçlari ile profesyonel bir görünüm verme

Hiç profesyonel fotografçilar bu muhtesem görünümlü fotograf çekmek merak ettiniz mi? Eger profesyoneller gibi fotograf çekmek ister misiniz? Eger bu sorulardan herhangi birine evet cevabi veriyorsaniz, o zaman Adobe Photoshop yazilimi size yardimci mümkün olacak.

Her seyden önce, Adobe Photoshop hiç pazara en iyi fotograf düzenleme yazilimi programlarindan biri olarak kabul edilir. Bu isini yapiyor çok iyi ve dünyanin her yerinden profesyonel fotografçilar artik güzel çekilen fotograflari daha güzel yapmak için bu yazilimi kullanmakta oldugunuz tüm gerekli fotograf düzenleme araçlari saglayabilir.

Bir hobi olarak fotograf çekmek için seviyorum ama mükemmel bir atis almak için uygun aydinlatma veya dogru açi almak gibi olamaz, o zaman Adobe Photoshop size yardimci olacagini göreceksiniz. Yani, profesyonel görünüyor birinde resimleri çevirmek mümkün olacak Adobe Photoshop özellikleri sadece nelerdir?

Peki, Adobe Photoshop genellikle bir fotograf laboratuarinda bulacaginiz tüm düzenleme özelliklere sahiptir. Bu kirmizi göz, arka plan isigi resimler ve hatta gelistirmek renk ortadan kaldirmak mümkün olacak demektir. Hatta basit bir resim bakmak büyük yapmak mümkün olacak efektler ekleyebilirsiniz.

Bu gün, yüksek kalitede fotograflar üretmek için profesyonel bir fotografçi olmak gerekmez. Hatta pozlama telafisi, beyaz isik dengesi ve hatta bir SLR fotograf makinesi çimdik ögrenmek ögrenmek zorunda degilsiniz. Normal ya da siradan dijital fotograf makinesi ile, artik yüksek kaliteli fotograflar üretmek mümkün olacak. Adobe Photoshop ile, renk doygunlugu düzeltmek ve hatta iyi pozlama telafisi yapabilirsiniz.

Hatta eski sararmis fotograflari düzenlemek ve onlari tekrar yepyeni görünmesini saglayabilirsiniz. Ayrica, fotograflarinizi üzerinde konuyla ilgili yeni arka planlar ekleyebilirsiniz. Örnegin, hatta kendinizi Eyfel Kulesi arkasinda duran ve gerçekti sanki görünmesini saglar kendinizi bir resim için evinizin arkasinda duran bir resim yapabilirsiniz.

Hatta kesme ve diger insanlarin vücut için yüzünü yapistirabilirsiniz. Eger en sevdiginiz film yildizi yaninda duran bir fotograf istiyorsaniz Örnegin, o zaman Adobe Photoshop ile yapabilirsiniz. Baska bir resim ile bu maç için resminizin isik efektleri ayarlayabilirsiniz.

Baska büyük efekti sepya içinde renkli fotograf dönüstürmek veya gri olabilir. Adobe Photoshop arka isikli ortami ortadan kaldirmak ve resmin karanlik alanlari aydinlatmak mümkün olacak düzenleme özellikleri gibi arka plan isigi fotograf geçmiste bir sey vardir.

El titremesi hatalari da çok yaygindir. Adobe Photoshop ile, bu tür akilli netlestirmek gibi yazilim bileme araçlari ile görüntüleri bileme bu sorunu gidermek mümkün olacak. Bu puslu hissetmek için, akilli bulaniklik ile fotograflarinizi bulaniklik olabilir.

Uygulama ile, bir çöp kutusu ya da tuhaf yapiyor tam bir yabanci gerçek hedefin arkasinda pozlar gibi, bir mükemmel görünümlü fotograf istenmeyen nesneleri kaldirmak mümkün olacak. Eger ana Adobe Photoshop, hatta bunun para yapabilirsiniz.

Gördügünüz gibi, Adobe Photoshop profesyonel görünüyor canli renkler ve büyük etkileri ile yüksek kaliteli resim için bir siradan görünümlü görüntü açabilirsiniz.