fotograflar elde sadece bir kus kutu fotograf makinesi kullanarak hayal

En zor resimlerden birini en çok aranan yuvada küçük bebek kizlar ayrica henüz almak için. Bu kus kutu kamera kontrol edin. Yavru büyük ve stop motion hatta zaman atlamali fotograf kolayca yumurta uçuslar için bir hikaye fark edecegiz. Bu kuslarin güvenligi korumak gerçekten bir sorun (ki olmasi gereken gerçekleri kabul edelim ki) ise gerçeklestirmek için çok zor bir seydir.

Yuvada yabani kuslar herkesin bildigi sinir ve onlar tehlikede oldugunuzu düsünüyorsaniz lütfen yuvalarini terk edebilirsiniz. Çocuk bu gerçegi olarak buluyor ve sorusturma kendi özel biraz yumurta bir unutulmus debriyaj sonuçlandi saglar fark eger gözyaslarina birkaç getirdi.

Bu üzerinden almak için en iyi yolu bir tavuk kutu fotograf makinesi kullanmaktir süphe olmadan, gizli gizli kamera bölmesi ile ancak, tam olarak standart bir yuva kutusu gibi oldukça fazla özel olarak insa edilmis bir birimdir.

Burada efekti yuva, debriyaj sistemi, kuluçka bazi iyi muhtesem görüntüler alabiliriz tüm veliler rahatsiz hem de terk neden olanagi olmaksizin, fledging ve uçus gelismekte.

Birçok kisi kendi konteyner yapmak, ama bu hem zaman alici ve sonuç gerçekten kutu kus kameralarin maliyeti bugün oldugu seviyeye düstügünde kesinlikle etkili degildir maliyeti. Bir iç içe paket kamera sadece hayal olan sonunda olabilir kadar yakin resim türüne izin verir, bu iç içe izle, yuva her geçen gün büyüdügünü görmek, hepsi yumurtalarini birakmak izlemek bunlari tasarlamak, hepsi yumurtadan ve Arka bu telefonlarin yetiskinlik

Eglenceli ve son derece uygun, ancak egitim degil sadece resimlerde bu teknoloji ve temel ahsap veya plastik insaat sonuçlarinin kullanimi. Bu yüzden okul yazi tahtalari ve ayni zamanda kitap ile bu tür bir sey kapsayacak, ama aslinda altin beklemeye deger serisi içinde ve bir alan ‘baglanabilir’ sitenin görüntülemek mümkün. Bu, genç ya da yasli, ne yas önemli degil, herhangi bir kutu kus kamera büyük memnuniyeti yani sira fotograf hatiralari getirecektir. Bu çok kurmak için hizli ve kullanimi kolay kus kutu fotograf makinesi bir göz atin.