fotografinizdan yapmak için nasil üç ipuçlari

Eger fotograf hobi büyük gelir elde edebilir, bu ödüllendirici bir fotograf satis is çevrimiçi baslatmak kolaydir. Gerçek su ki, bunu yapmak için bir profesyonel olmak gerekmez, çünkü bunu yapmak için profesyonel olmak için gereken genel yanlis unutun, dijital kamera ve internet baglantisi olan bir bilgisayara erisim ihtiyaciniz.

Bu reklamverenler, tasarimcilar, gazeteciler ve daha birçok birçok kullanici sayisal olarak ve makul bir fiyat için fotograf ele almanin hizli sekilde istiyorum. Onlar üyeleri satisi, dijital fotograf yüklemek ve oradan indirmek için izin bu sitelere gidebilirsiniz. Bu sitelerde sunulan fotograflari hem profesyoneller ve amatörler tarafindan çünkü gelir nerede Evet, bu. Bu siteler size geliyor Birisi size göndermis oldugunuz bir fotograf indirir, ve ödenen tutar ve geri kalan bir pay alacaksiniz her zaman ödeyecek. Ayrica bazi durumlarda bazen çok yakisikli bir ödeme olabilir tam haklarini satin almak için bir götürü için teklif alabilirsiniz.

Eger fotograf bir yüksek indirme hizi alir emin olmak için uygulamak için kullanabileceginiz bazi ipuçlari:

1. Belirlenecek fotografin ana konusu için mümkün kilacak sekilde tek bir nesne ya da konu üzerinde çekim odaklanarak deneyin. Konu yakalamak için çalisiyoruz duygu canlandiran emin olun.

2. Biraz daha yakin olsun, utanma. En basindan fotografçilar yapmak en büyük hatalardan biri çok uzaklardan çekiyor. Onlar kendilerini ve konular arasinda çok fazla mesafe birakin. Bunun yerine, yakin ve kisisel kalkmak. Olabildigince, sizin konu ile, kadar kamera çerçevenin doldurun. Her zaman, yeniden sekillendirmek Döseme ve kaliteli bir çekim yeniden boyutlandirabilirsiniz. Ama Uzak bir nesneyi havaya uçurmak ve odak noktasi haline gelecek umut devam edemez. Sadece olmayacak.

3. Konu yerlestirme. Çogu insan çerçevenin tam merkezine baglidir yerlestirin. Bu yanlis bir sey yok. Ancak bu genellikle mülayim ve ilginç bir görüntü elde edilir.

Yukaridaki ipuçlari ve biraz sagduyu dayanarak mutlaka bakarak kisiye cazip olacak iyi bir fotograf ile gelmek mümkün olacak. Eger açik fikirli olmak degildir fotograflari nesne ya da yer sadece bir tür almak bu yüzden arama farkli seyler ariyoruz unutmayin.