fotografçilar için Photoshop Elements 2

Dijital fotograf rötus yapmak istiyorsaniz Photoshop yazilimi idealdir, görüntülerinize özel efektler uygulamak ve ayrica, web için fotograf hazirlamak yardimci olacaktir. Eger, resimlerinizin boyutunu filtreleri ve stilleri eklemeniz gerekiyorsa, Adobe Photoshop için bir yazilimdir.

Adobe Photoshop çok farkli sekillerde olusturulur, ancak amatör fotografçi ya da dijital fotograf Elemanlari için yeni profesyonel için 2 anlamak çok kolaydir ve düsük bir fiyat etiketi ve görüntü isleme yardimci yaratici araçlar bir dizi ile birlikte geliyor.

Photoshop mevcut firçalar görüntüleri rötus için büyük bir seçenek sunmak. Görüntüler Degistirmek istediginiz alana firça ile boyayarak ayarlanir. Bir görüntüde kirmizi göz iki dakika daha az olarak kaldirilabilir. Ögeler bir görüntü kaldirilabilir. Düsük kaliteli görüntüler için görüntünün belirli alanlarda netlestirmek için keskin bir araç var.

Size farkli projeler büyük miktarda görüntü yaratma imkani veren, için görüntüleri kaydedebileceginiz dosya biçimi 15 türü vardir. Bu slayt gösterileri için, ve baski çok farkli sekillerde için web için görüntüler içerir.

Photoshop Elements de kolayca web için görüntüler olusturmaniza yardimci. Kariyer bir döneminde en fotografçilar bir web sitesi olusturmak istiyorsaniz, ve Photoshop ile, görüntüleri hazirlamak basit olacaktir. Ayrica bir e-posta ekli olan görüntüleri yeniden boyutlandirmak için yardimci olur.

Bir web galerisi olusturma bir sürü is olabilir ama Photoshop, görüntülerin bir grup açmak onlari yeniden boyutlandirmak, bir küçük resim galerisi olusturmak ve siteniz için tüm navigasyon HTML dügmeler olusturabilirsiniz. Bu web dosyalar için bir klasör olusturun ve bilgisayariniza kaydeder.

Elements 2 de görüntü sunmanin bir yoludur bir slayt gösterisi içerir. Slayt sunumlari e-posta veya indirmek için onlari kolay hale PDF formatinda kaydedilir. Bir slayt gösterisini görüntülemek için Adobe Acrobat Reader programinin bilgisayarinizda yüklü olmasi gerekmektedir.

Ayrica video kare yakalama aracidir Photoshop dahil. Bu bir video herhangi bir kare yakalama ve tek basina bir resim olarak kaydetmenize olanak verir. Kare yakalama için olusturulan görüntüler herhangi bir standart görüntü olarak ayni düzenlenebilir.

Renk düzenlemek için gerek büyük oldugu, Photoshop yardimci olacak genis bir araç yelpazesine sahiptir. Renkli görüntüler az bes dakika içinde siyah beyaz çekim dönüstürülebilir. Bunlari da isinmak veya farkli sesleri olusturmak için görüntülere filtre ekleyebilirsiniz.

Photoshop en önemli parçasi Toolbox. Bu, keskinlestirmek atlatmak, klon, bulaniklik, yanik ya da bir görüntü bulasmaya izin tüm düzenleme araçlari içerir. Bu kutu da bir resim üzerinde kirpma ve yakinlastirma için kullanisli araçlar içerir.

Gelismis görüntü yazilimi ile görüntü rötus bir yasam birçok sanatçi dünya çapinda vardir. Photoshop kullanmayi ögrenmek dogru dijital fotografçilik için büyük bir övünme olacak, ve keskin bir fotografçi iseniz sizin dijital karanlik oda bir parçasi haline gelmelidir.