fotograf tuval baskilar

Fotograf tuval baski nedir? Tamam herkes fotograflardan bir tuval fotograf baski oluyor ve sadece aslinda ne oldugunu bilmiyorum yeni çilginligi duymus kadar. Bu yüzden bir tuval baski ne oldugunu size anlatacagim ve vardi tuval baski yapilir ve onunla neler yapabilecegini.

Öncelikle bir tuval baski temelde bir baski kafasi gelen fotograf göndermek için mercan ya da Photoshop gibi dijital yazilim vardi bir genis format yazici mürekkep püskürtme saglayan yazdirilabilir tuval oldugunu mürekkep püskürtmeli tuval oldugunu. Photoshop tuval üzerine fotograf yazdirirken daha iyi bir seçenek olma egilimindedir, bu nedenle tuvale fotograf yazdiriyor sirket temelde daha sonra sedye ile çerçeveleme için tuval hazir üzerine yazdirir istiyorum tuval boyutuna islemek sonra fotograf alacak bar kare. Onlar da dikkate sal almak gerekir bu yüzden çerçeve etrafinda sarmak için daha fazla görüntü verir ve en sedye bar kare derinlemesine 18mm veya 38mm olmasi egilimi o kadar baski / baskilar üzerinde biraz daha büyük yapacak baski.

Böylece bir kez tuval yazicilar tuval üzerine daha sonra tuval sayfasi alacagini resimlerinizi baskili ve düz uzandi ve o zaman için istediler bu boyuta çerçeve kadar olur var. Daha sonra o tuval baskilar çerçevesinde ontop yatiyordu ve sonra iyi bir streç almak için siki çerçeveye tuval zimbalama çerçeve cezbetmek etrafinda tuval uzanirdi. Bir kez tüm uzanan daha sonra tuval germe zaman olusmus olabilir arka herhangi bir karisiklik için zimba arkasindaki tuval bant bulur tamamlandi.

Simdi tuval baskilar yapti ve yapmak için orada birakilir tüm onu ??göndermek ve gün konuda kapiniza gelmis degil var, bu çok güzel bir hediye fikri oldugunu ve kesinlikle bir tuval var isteyen herkese tavsiye ederim online bir is ile yapilir baski, sadece birine vermek için inanilmaz ve benzersiz bir hediye çünkü ben bunun iyi bir fikir oldugunu düsünüyorum neden bu nedenle ama tarzi çok var ve birinin duvara asmak cezbetmek için çok sik olabiliyor nedeniyle bu için gitti siki çalisma ve biraz renk ve netlik çözünürlük kizdirma gibi görünüyor bir verir etkisi takdir. Ayrica malzemelerden geldi edildi ve bir tuval baski gibi belli bir sey bir anlayis var ise o zaman her zaman ariyor baska tavsiye ve teklif herkes verebilir onlar anlamak, böylece basindan sonuna kadar bunu yapmak bilmek güzel sanat fotograf tarzi olarak duvara koymak sey ayni tip için.