fotograf tasarimi robot – tasarim ve düzenleme fotograf uzmanlari gibi

Benim çocuklar yataga gitti sonra, dizüstü bilgisayar açik ve, esim ve bebeklik gelen çocuklari ailemin fotograflari yorumlanan. Bazi çok komik resimler çok güzel anilari hatirlamak zaman yüksek sesle gülüyor yardimci olamaz.

Arkadasim Richard, bir Photoshop uzmani, benim çocuk fotograflari üzerine bazi çerçeveler, arka plan ve sevimli karikatür görüntüleri karistirmak, bazi fotograflari tasarim yardimci olmak için kullanilir. Etkileri Ben yazdirilir zaman esim ve çocuklar çok yüksek atladi o kadar sasirtici.

Richard için benim takdir ifade sonra, “fotograf tasarimi sadece yil için egitim uzmanlarina ait mi?”, Sordum. O cevap olmadan gülümsedi. Çogumuz günlük isleri yerine getirmek için isleme kelimenin becerilere sahip olsa da, birkaç Photoshop veya CorelDraw gibi profesyonel tasarim araçlari becerilere sahiptir. Nasil uzman gibi fotograflari tasarim kendime soruyorum tuttu ve bunu yapmak ve benim çocuklar bana gurur yapmak için yardimci olabilecek bir araçtir, ariyordum.

Google açti ve anahtar kelime ‘fotograf tasarim yazilimi’ arama ve listede 5DFly Photo Design yazilim araci bulundu. Editörün yorumu 3-5 fare tiklamasi ile 10 fotograflariniz üzerinde oldugunu tasarimidir. Bu gerçek mi? Ben indirilen ve denedim sonra bes dakika sonra, ben onun hayrani oldu. Bu bebek ve çocuk takvim, bebek dogum duyuru, mezuniyet duyuru, ask ve romantik, Sevgililer Günü, dügün fotograf sablonlari ve daha fazlasi gibi harika bir fotograf sablonlari ile çok sevimli. Bana bir sir gibi görünüyor ve bugüne kadar ben yazilim robot bir insan gibi tek basina fotograflari tasarim yapabiliyor nasil çözemedim.

Ertesi gün esim ve çocuklar waked ve tasarlanmis baskilar gördüm, onlar bana ayi kucaklayip öper binlerce verdi sasirtti ve mutlu etti. Ben çok mutluyum ve gizli tutmak istemiyorum.