fotograf tarama

Eger, çogu insan gibi Aore varsa, fotograf büyük bir koleksiyonu var. Fotograflar hepimiz birikme egilimi bir sey vardir: kendi resim, arkadaslar ve aile bize fotograf vermek çekmek ve resimler nesiller boyu aktarilir. Bazen bu fotograflari fotograf albümleri, kutu ya da çekmece saklanir. Birkaç depolama alanlari fotograflar için aslinda iyi ve bizim degerli çekim birçok zamanla solmaya ve yirtik ya da bükülmüs olsun.

Foto tarama Fotograflariniza korumak için harika bir yoldur. Bu görüntüleme için tüm fotograflari organize etmek ve baskalariyla paylasabilirsiniz mümkün olacak. Herhangi bir zamanda erisebilirsiniz nerede fotograf dijital fotograf CD, AOS veya DVD saklanir, AOS. Istediginiz ve bu özel DVD gibi yaratici projeler, yildönümleri ya da dogum günleri için AOS için kullanabilirsiniz oldugu kadar çok fotograf baski ve e-posta mümkün olacak.

Masaüstü tarayicilari ev fotograf tarama için kullanilan en yaygin tarayicilar bulunmaktadir. Çogu zaman tarama ekipman da bir fotokopi makinesi ve faks makinesi olarak hizmet vermektedir. Masaüstü bir tarayici üzerinde tarama fotograf kopya yapmaya benzer. Bu cam levha üzerinde fotograf yüzü asagi yerlestirin, kapagi kapatin ve ardindan tarama önizleme için dügmeye basin. Taramaya baslamadan önce fotograf ve tarayici hem, AOS cam levha temiz oldugundan emin olun. Küçük enkaz ve toz hatta görüntüleri dijital görüntüler görünür olacaktir. Yadigari fotograflarla özellikle dikkatli olun. Bunlar genellikle kirilgan ve kaba temizlik yöntemleri onlari yirtilabilir. Bu, ayni zamanda, Aore senin elinden cam levha veya fotograf için yaglar transfer tutmak için fotograflarinizi Tarama yaparken beyaz pamuklu eldiven giymek iyi bir fikir AOS.

Eger gerçekten o tarama önce fotograf bir önizleme ekrani görmek mümkün olacak. Eger fotograf yerlesimini ayarlamak veya toz, saç, ya da fotograf veya cam plaka diger enkaz olup olmadigini. Gerekirse, Äôll söylemek mümkün Fotografinizi siyah beyaz olsa bile renkli fotograf ayarini kullanin. Bu size, Aore dijital görüntü için son ayarlamalar yapmak daha fazla seçenek verecektir. Eger fotograf tarama için kullanmaniz gereken DPI (inç basina nokta) ayari 300DPI ve kadar 600DPI için ayarlari genellikle tavsiye edilir. Daha yüksek DPI daha kolay yüksek kaliteli görüntüler için fotograf geri yapar. Eger fotograf taranmis sonra, gelismis bir dijital görüntü için boyama ve aydinlatma ayarlamalar yapmak için grafik yazilimi programini kullanabilirsiniz.

Fotograflari Tarama zaman alici ve bazen sinir bozucu olabilir. En yüksek kaliteli fotograf tarama için profesyonel fotograf hizmeti denemek isteyebilirsiniz. Profesyonel hizmetler her ebatta restore fotograflarin dijital görüntüler ve baskilar high-end tarayicilar kullanin. Her fotografin hak ettigi ilgiyi almasi için toplu olarak yerine tek tek her fotograf tarar bir hizmet arayin. Fotograf tarama hizmeti garanti ve dijital görüntülerin aldi ve onayladi ancak sonra istegi ödeme edilmelidir.