fotograf sanati ögrenme

Bir fotografçi olmak istiyorsaniz, iyi bir DSLR fotograf makinesi yatirim (en az 12 mega piksel) ve bir profesyonel gibi ates ögrenirler. Acemilikten için siçrama alarak amatör veya yari-profesyonel veya profesyonel amatör aslinda gerçekçi bir hedef olabilir alistirma, uygulama ve uygulama daha eger.
Bir kariyer hedefi olarak, bir fotografçi olma fotograf gibi çok olabildigince okuma ile baslamalidir. Bu Foto Teknikleri Dergisi, Dijital Fotograf ve American Photo Dergiler yani sira online konu olarak, ticaret dergileri göz atin. Diger fotografçilar konusun. Eger size akil hocasi isteyen bir fotografçi bulun. Hikayeler anlatmak ve hala ekranda hayata anlar getirmek, en iyi fotograf çekmek hem de onlar tanimi eklemek sekilde görüntü yakalamak için becerilerini uzanan için karsilastiklari sorunlar için onlarin ilham ve yöntemleri bulmak.

Çesitli ayarlar ve aile ve arkadaslar için etkinliklerde vur. Tatil fotograflarini çekmek, kalabalik sehir yürümek ya da bir milli park için ziyaret edin. Dernekler çevrenizden çekim dügün, bebek dus, dogum günü partileri ve diger özel günler için ortaya çikan beceri kelime-of-agiz tanitimi için büyük bir basamak olabilir. Bir yer veya olay fotograf çekmek olsa da, profil, basit veya diger görünümlerde olabilir, ilginç açilardan, yaratici sekillerde zamansiz anlari yakalamak üzerinde odaklama tutmak. Ifadeler konsantre, host / hostesler kaçirmis olabilir görür ve geri bakin ve sonsuza kadar hatirliyorum daha sonra da belirli bir anin yogunlugu olarak görmek isterdim. En çok yakalamak istediginiz anlar isteyin.

En iyi fotografçilarin fotograf sanati seklinde kendi uzmanlik bulduk. Onlar kendi önde gelen is en çok zevk seyler ve sahneleri çekim yapilmasini gerçeklestirmek için geldim. Fotografta kisisel nis bulmak dikti. Örnegin, meyve ve seramik natürmort fotograf detayli olarak incelemek zevk olabilir ama mutlaka tek bir nesne ile özel vakit geçirmek istemiyorum. Sen vahsi yasam fotograflari zevk olabilir ama geçici bir kelebek veya zor tilki hizli bir bakis elde etmek için tek bir noktada saatlerce beklemek sabir olmayabilir. Sen snowboard fotograf ile ilgili soguk hava ya da canliligi gibi olmayabilir. Sen sosyal bir dügün sahnesi, defile ya da kirmizi hali önde gelen ve insanlarla etkilesim tercih edebilirsiniz. Daha sonra, nis olay spor fotografçiligi araliginda büyük olasilikla.

Zaten bunun farkinda degildi Yani, seyler Hayatta en yapiyor seviyorum ve bunlari ne sekilde büyük olasilikla fotograf nis tanimlarsiniz. Doktorlar için farkli uzmanlik (dis hekimi, ortopedi, vb) ve diger meslek vardir gibi, fotografçilar için özel çesitli (güzel sanatlar, manzara, portre, evcil hayvan, vb) vardir. Bu fotograf çesitli için kullanilacak bazi lensler oldugunu ögreneceksiniz. Oradan, stok fotograf, baski ve kar için satmak için kartlarin bir portföy gelistirirken isterseniz, bir müsteri tabani olusturmaya baslayabilirsiniz. Istediginiz basari tanimlayin, plani ve bunun için gidin.