fotograf kurslari – para kaybi

Fotograf kurslari ile ilgili yalin gerçegi bilmek ister misiniz? Iste basliyoruz, onlari bir sürü yol çok pahali, sonuçlarini göstermek için çok uzun zaman alir ve çok altinda gerçek dijital fotograf makinesi ustalik bitirmek.

Aslinda, onlari çok resim ipuçlari gelisigüzel bir ürün yelpazesine üzerinde çok degil … onlar görüntüleri hale getirmek için tasarlanmis saldiri uyumlu çizgi herhangi bir teklif yok “POP!”

Eger fotograf egitimi ariyor olursaniz, burada dikkate alinmasi gereken bes sey vardir …

Ilk: Dersin ucuz mi? Eger fotografçilik kursu tüm sabit Kazanilan dolar harcama yapiyorsaniz, fotograf hobi katilmak uygulama sol sey olmaz. Kisa bir süre, programi yeniden gönderilmesini ve belki de ders tamamlamadan önce vazgeçmek büyüyecek. (Gerçi ögretileri için ödendi – hepsi – önceden.)

Ikincisi: o rahat mi? Bir sonraki 6 ay boyunca her gün bir sinif için sürüs için islemek zorunda mi? Ya da asagi ders yük ve kendi bilgisayariniza çalisabiliriz – kendi evinde – bireysel hizda?

Üçüncü: bu anlamak bir sey mi? Eger dersleri ile zahmet için sadece bir doktora ihtiyaciniz varsa, degil mi. Birisi çok iyi mükemmel bir atici olabilir, ama bu bir fotograf ders olusturmak için nitelikli anlamina gelmez.

Dördüncü: Bu dersin hizli mi? Ya da ve üzerinde sürükleyin musunuz? Bir sikici ders geçiyor sikismis degil fotograf çekmek orada olmasi gerekir. Tüm kabartmak dökülüyor ve noktasina dogru alir bir ders istiyorum. Bir saat ayirmaya veya daha az kitap isabet ve fotograf çekmek orada almak için çaba gerektigini!

Besinci: at will mükemmel fotograflar olusturmak için saglayacak adim adim sistem hatirlamak için bir kavramak için basit ve basit var mi?

Aklinizda bu noktalari tutarsaniz, daha eglenceli ve keyifli bir sonraki seviyeye fotograf tutku alarak yapacak varligini fotograf için çok sayida iyi dersler vardir.