fotograf kullanir

, Fonksiyonel pratik ya da sadece estetik, fotografçilik yerde bilim ve sanat arasinda yer almaktadir. Birçok isletme fotograf baglidir ve tüm yazili medya olaylarin fotograf malzemeleri ile desteklenmektedir. Aslinda, insanlar okuduklari sütunlar için resimler görmeye alisik var. Onlar gibi ve onlar çünkü fotograf bu önemli uygulama disinda, insanlar fotograf çekmek.
Fotograf baslangici antik camera obscura kesfine kadar takip edilebilir. Uzun bir süre için, fotograf görüntü olusturan cihaz için film bagliydi. Kayit ortami eski kabul edilir gibi dijital teknolojiler, film, ile karsilastirildiginda. Bir gizli görüntü film üzerinde olusturulan ve stüdyoda kimyasal isleme zaman sonra kullanilabilir hale gelir.
Biz hiç böyle uzun listeler için fotograf tüm kullanim sayabiliriz. Resimler bilimsel kanit için kullanilir, aslinda, birlikte kaydedilen videolari ile, belli bir olayin destek veya çeliski temel kaniti olur. Orada askeri, arkeolojik, adli, veri depolama ve fotograf için cografi uygulamalar ve bu en büyük ve en yaygin kullanilir. Kimlik kontrolü ve kisisel belgeleri fotograflari gerektirir. Genis yelpazede kullanim yani sira, fotograf ayni zamanda eglence, kisisel yasam ve anilar korunmasinda önemli bir rol oynar.
Ortalama cep telefonu kullanicilarinin cep ile fotograf çeker. Teknoloji fotograf hayatimizda çok samimi anlar hakim böyle bir ölçüde ulasmistir. Fotograf çekimi ve video kaydi olmadan vaftiz veya dügün vardir. Yoksa, seyahat Örnegin, biz kaçinilmaz olarak bu yolda bizlere en az bir kamera alacak düsünün.
Fotograf sanatsal boyutu gelince, bu konuda ticari pek bir sey yoktur. Simdi bu kadar çok sanat galerileri ev fotograf sergileri dünya çapinda. Kamera böylece duygulari yakalar, geçmise bakildiginda seyler daha parlak görünmesini saglar, toplantilari, kutlamalar ve törenler için benzersiz bir dokunus verir. Sanatsal fotograflar ticari veya pratik her sey ters: onlar izleyicinin kalbine bir mesaj zevk ve göndermek için disinda dogrudan islevi yok.