fotograf kagitlari endise!

Ben fotograf çekmeye seviyorum. Ben büyük bir zam, tatil ya da bir önemli kutlama kalsam, ben fotograf çekmek. Garip olay ve olgulari vardir zaman, benim kamera bana resimleri alarak an korumaya yardimci olmak için etrafta onu görmek.

Sadece ama bir kez size koyulur çünkü degerli anlari tekrar asla. Böylece, bu anlari hazine istediginizde, daha yüklü bir kamera her zaman var. Ben de aninda iyi resimler saglamak için kisisel fotograf stüdyosu var.

Önce, fotograf kagitlari endise. Bazi net ve parlak benim resimleri görüntülemek yok. Fotograf kagitlari da pek-elde resimleri ile adalet yok eger sinir bozucu.

Fotograf kagitlari resimlerinizi tamamlayacak ve kalite berbat gerekiyor. Benim basyapitlarindan bozulmadan fotograf kagitlari engel için, ben uygun fotograf kagitlari seçiminde birkaç isaretçiler topladik. Iste onlar:

1. Fotograf ihtiyaçlarini göz önünde bulundurun. Fotograf kagitlari bir çok çesitli gelir. Farkli kalinlik, yüzey, boyut ve kalite var. Bu nedenle, çesitli herhangi kullanmadan önce fotograf özel ihtiyaçlarini bilmek zorunda.

2. Kalinligi uyari. Bir küçük resim çok kalin olmasi gerekmez. Bu büyük fotograf daha az destege ihtiyaci olmasidir. Eger içine iseniz et benzeri resimler, daha onlari daha iyi korumak için onlari kalin var. Kalin fotograf kagitlari azabi, kivrimlar ve bozulmaya malzeme korumak.

3. Dogru boyutu. Bu sirada fotograf kagidi boyutlari genis yelpazede seçim yapabilirsiniz. Stüdyo kalitesinde çekim bir 13 “x 19” boyutunda güzel. Gün batimi, manzara ve deniz manzaralari gibi panoramik manzarasi 4 “x 12” fotograf kagidi içinde sasirtici büyüktür. Ancak, en çok kullanilan boyutu fotograf albümleri için idealdir 4 “x 6” kagittir.

4. Uygun bitirmek. Bitis ekstra parlak fotograf kagitlari için mat içerir. Mat zengin dokular vardir ve parmak izlerini yok sayar. Parlak fotograf kagidi, bir yandan, canli ve canli renkler olusturur. Ancak, parmak izi karsi degildir.

5. Her zaman ön test yapmak. Bu mürekkep ve fotograf kagitlari israfini önlemek için. Ayrica kurulan fotograflari arasindan güvenebilirsiniz. Onlar uzun süre güvenilirliklerini insa etmislerdir, bu sayilari bir sey var.

Endiseleri için bye bye …