Fotograf ile para kazanmak için nasil

Orada fotograf ile para çevrimiçi yapmak için birçok yolu vardir, ama popüler ve oldukça yeni bir yol Mikro Hazir Fotograflar siteleri geçer.

Mikro stok fotograf sadece derin indirimlerle satiliyor stok fotografçiligi. Müsteriler sadece 1 $ veya $ 2 stok fotograf lisans edebiliyoruz, ve fotografçilar para bir istemci fotograflarini birini seçer her zaman kazanmak.

Mikro stok fotograf bu henüz emekleme asamasinda oldugu kabul edilir ve bazi insanlar bu tür düsük fiyatlarla fotograf satmak için yanlis hissediyorum. Birçok profesyonel fotografçilar ögrenme ve fotograf çekimleri, ekipman zaman ve para yatirim Özellikle beri.

Ama basinda fotografçi için, mikro stok fotograf ajanslari baslatmak için ideal olabilir. Giris sartlari asiri kisitlayici olmadigi için, ucuz kameralar ile birçok hobi fotografçilari zaten resimlerden güzel ikinci bir gelir yapmaya basladi.

nasil çalisir?

Mikro stok ajanslari araciligiyla fotografçiliktan para kazanma süreci oldukça basittir.

1. Online arastirma popüler mikro stok fotograf ajanslari. Orada onlari oldukça az, ama sadece bir ya da iki bir seyler asmak elde edene kadar ile baslamak isteyeceksiniz.

2. Göndermek için mutlak en iyi fotograf seçin. Bazi ajanslar digerleri sadece üç ilk kez ihtiyaç yaparken, onlarla bir hesap için geçerli zaman yorum için 10 resim göndermek için gerektirir. En minimum gereksinimleri bile yok, ve sadece bir göndererek baslayabilirsiniz.

3. Fotograflariniz insanlar tarafindan yorumlanan ve kabul ya da mikro stok fotograf sitesine reddedilecektir. Onlar kabul eger müsteri “satin” için, onlar kullanilabilir olacak.

Teknik olarak tam olsa resim satin degiliz. Onlar sadece özel kullanim için resimler lisans ediyoruz. Genellikle mikro stok fotograf web sitelerinde kullanilir, ama bazen reklam, brosür ve diger pazarlama malzemelerinde kullanilir. Fotografçi her zaman olsa fotograflarini tam telif haklari korur ve normal ek müsterilerine tekrar tekrar ayni fotograflari satmak yapabiliyor.

Ve bu stok fotograf güzelliktir. Bir kez büyük bir resim aldim ve bir resim ay sonra para aylik kazanç devam edebilirsiniz, bir stok fotograf portföyüne kabul etti … yil sonra bazen yil.

Resim lisans ya da yükleme basina $ 0.50 – En mikro stok fotograf ajanslari 0,20 $ ödeme. Bu, tüm kadar ekler çünkü çok gibi, ancak satilik birkaç yüz resimleri ile iyi bir fotografçi, zaman içinde güzel bir ikinci gelir yapabilir görünmeyebilir!

Biz sadece bir makalede karsilamak için yer yok stok fotograf is, için çok daha fazla var. Eger olsa bu makalede stok fotograf ile para yapma konusunda genisletilmis ayrintilari bulacaksiniz: “Fotografçilar Hazir Fotograflar ile de para kazanabilirsiniz” http://www.stocktography.com/Making-Money.php: bulunan