Fotograf ile ilgili son bilgiler

Ne aslinda fotograf aksesuar olarak bakin ne? Onlar fotograf çekim deneyimi daha iyi bir hale ekstra seylerdir. Geri kalani baska bir sey degerli para kaybi ise simdi gün sadece birkaç yararli bugün hangi piyasada fotograf aksesuarlari bir yeri vardir. Burada bir gerekebilir manzara fotografçiligi için en önemli aksesuar birkaçidir.

Tripod: tek bir nedeni bu sey tasimak için, resimlerinizi keskin olun. Isiginda aksam kayboluyor uzak bir manzara çok net bir görüntü elde etmek imkansiz bir sonraki. Tripod standi seçerken kolayca tasinabilecek kadar hafif ve yere saglam karbon elyaf yapilmis bir seçim olmalidir. Çok destek gibi olan bacaklari kadar yayilmis bir tripod iyi bir seçim olacaktir.

Filtreler: bir gezi için kapali basligi zaman filtre küçük bir seçim tasiyan herhangi bir zarari yoktur. Her seyden önce onlar çok fazla yer almayan ve somurtkan görüntüleri için tanginess bir parça eklemek olacaktir. Birkaç Nötr Yogunluk filtreleri kesinlikle zor pozlama ile yardimci olurken bir, listenin en üstünde bir polarize filtre olmalidir. 0,3, 0,6 ve 0,9 görüntünün renk etkilemeden pozlama ile yardimci olacaktir. Atmosferi biraz serin olmasi durumunda filtre birkaç sicak da olmalidir.

Dogru Film: Bir somurtkan günümüz piyasasinda filmin mevcut bazi en iyi kullanmalisiniz. Iyi bir marka birinin içine bakmak gerektigini her zaman. Bir dijital SLR kullanan bir kisi her ve her sey daha sonra yapilabilir gibi tüm bu düsünüyorum gerekmez. Bu görüntü isleme tüm hakkinda ne oldugunu. Ama daha fazla bellege getirmeyi unutmayin gerekir.

Kablo Deklansör: Kamera riskini en aza indirmek için tek tek boynuna asili gereken kamera askilari kullanimi saglamalidir sallayin. Bir kez daha kalitesini önemli.

Isik Ölçer: Tüm modern kameralar dahili isik metre olmasina ragmen, her zaman onlar çok agirliga sahip ve kullanisli yok gibi çantanizda bir isik metre almak için tavsiye edilir. Ayrica günün en iyi görüntü vererek size yardimci olabilir.

Tasimak için baska tavsiye seyler bazi yedek pil ve bazi birkaç yedek lenslerdir.