fotograf ile çevrenizdeki derin algi elde

Tüm arkadaslarindan bir kamera dogum günü ve dügün gibi anlar disinda kullanmak için sorun almak ve çok iyi gerçekte sadece bir çift kendi kim haberdar oldum. Bunlari kullanmak iki rutin bir hobi olarak fotograf düsünün ve bazi iyi çekim esir var ve yeteneklerini honlama zevk iyi bir miktar elde. Geri kalan, neredeyse kesinlikle rehber kitap üzerinde durakladi onunla tinkered bazi büyük nedeni zamanda, için kamera satin islevsel oldugunu kanitlamak için iki ya da üç fotograf var ve daha sonra bir kenara koyun.

Fotograf gerçekten pek sorun ve harcama için oldukça size ödemek olabilir bu çabalarin biridir çünkü dürüst, talihsiz.

Hiç süphe yok ki kötü yapabilirsiniz. Ve simdi muhtemelen cep telefonu ile alacagim resmin tür çogunlukla konusuyor – Birkaç sey gibi kötü, gözlenen kötü bir performans ve kötü düzeltilmis çekim bir dizi gözlem olarak ilginç vardir. Bunlar çok yaygindir. Onlari istenmeyen otlar görünür sonunda sadece kadar tüm zarif çiçekler büyümüs olan çiçek yatakta otlar etiket olabilir.

Kahve son zamanlarda baska bir masada birkaç genç kiz gözlemleyerek bir fincan zevk oldu. Onlar fotograf çekmeye basladi diger ve sonraki bir kendini portre alarak geçti. Kendini bu tür emilir, bosuna bir girisim en alçak noktasi fotograf büyük olasilikla asagi gelebilir edilir. Kendinizi iyi hissetmiyorsaniz her seyi kabul, gerçekten belki de ne hayat sonuçta hakkinda ögrenme yolunda bazi önemli ipuçlari göz ardi olabilir hayatin genis tuval tüm konu hak biridir.

Fotograf bu formu ile ilgili sorun hayat bir kamera ile yaratici yakalanmis olabilir kavrami kayip üstüne, eksik sonuçlari tüm fotograf aa kötü bir üne göze olmasidir.

Görme duygusu kesinlikle onun degeri bu eylem, heyecan, ihtisam, güzellik veya ilgi seyler hedeflenmektedir bir zaman gösterir en olaganüstü algi biridir. Bu zevki zirvesidir anda görünce, ama size zevk ikincil derecede arzu zaman az ve bu nedenle baska bir göz atabilirsiniz keskin net bir resim sahip, fotograf çekmek sizin olabilir daha tatmin edici eglenceler arasinda yer almaktadir.

Portre kendisi alarak, çok iyi, varolusun acele içinde genellikle görünmeyen bazi parça veya yönünü vurgulayarak, bir sanat formu olabilir. Bir düsünceli kabul portre üretme temel hareket baskalarina yaklasim için tamamen yeni bir öge olusturabilirsiniz.

Candid fotograf hepsi etrafinda olur ise gerçekten gözlem ve yasam için ayarlanmis olan baslamak için için izin verebilirsiniz. Bunu almak zevk artiriyor.

Sadece mahalle boyunca dolasmak zevk ve vizörden bakarak farkindaliginizi ve çevrenin anlayis genisletebilirsiniz. Bir belki de sanki ilk kez tanidik seyler görebilirsiniz ve bu hayati daha ilginç ve mutluluk verici yapabilirsiniz.

Peki bunu bir kenara yerde disari aldigim fotograf makinesi almak ve bir spin için alma konusunda, daha onunla uygulama daha iyi olacak.