fotograf depolama için güvenli seçenekleri

Çogu insan almis her fotograf görüntülemek için yer yok, bu nedenle fotograf depolama seçenekleri oldukça önemlidir. Bu albüm ve albümler gibi bazi depolama çözümleri, olsa da, özellikle uygun zaman alici ve degildir. Fotograf saklama kutulari, diger taraftan, hemen her boy fotograflari kullanmak ve uyum hiçbir zaman ayirin.

Fotograf depolama kutulari çesitleri

Fotograf depolama için kullanilabilir kutusunun birden fazla türü vardir. Aslinda, seçim için hangi kutulari birçok türü vardir. Mevcut çesitleri fotograflari belirli türleri için veya depolama belirli bir tip saglamak için tasarlanmistir. Fotograf saklama kutulari türü en iyi hangi bilmek size depolama disinda ne gerek meselesidir.

Fotograf saklama kutulari yaygin çesitleri sunlardir:

• Arsiv saklama kutulari – Bu kutular yapiminda özellikle dayanikli ve fotograf depolama araci olarak, uzun süreli muhafazasi için idealdir. Bazi kutulari metal kenarlar gibi tasarim özellikleri, bu artis dayaniklilik içerir. Koruyucu bir fiziksel bariyer saglamaya ek olarak, bilgi depolama kapasitesi kutulari genellikle ayni zamanda da yararli çevresel kosullari saglar. Güvenli kapakli ve astarlar kirleticiler, isik ve diger zararli faktörlerin tanitimi karsi tampon olarak hareket ederler.
• Asit ücretsiz saklama kutulari – Malzeme asit ücretsiz fotograf saklama kutulari yapiminda kullanilan özellikle olusturduklari görüntü çevre dostu için seçilir. Bu kutular zamanla degerli fotograflar bozulmasina katkida bulunabilir hiçbir kimyasal madde içermedigini fotograf depolama için özellikle arzu edilir.

Fotograf depolama seçenekleri boyutlandirma

Bu kutularin Özellikle uygun özelligi sunulan hangi boyutlarda çesididir. Bu tür tür 13×19 fotograf ya da daha büyük bir sey olarak 3×5 fotograflari, orta ölçekli görüntüler, daha küçük görüntüler için depolama ihtiyaci olsun, herhangi bir boyut fotograf karsilamak için kutulari vardir.

Bir kutu boyutu seçerken, saklamak istediginiz resimleri örnegin, ek özellikler, bir matboard veya foamcore montaj kurulu dahil olup olmadigini düsünün. Bu iki fotograf boyutlarini artiracaktir. Monte ve olan bir 13×19 fotograf 2 inç genis paspas kendi basina ayni fotograf daha genis depolama alani gerekir içerir. Kutunun aslinda fotograflarinizi agirlayacak saglamak için paspas ve foamcore montaj kurulu ek genisligi dikkate emin olun. Depolama genis kosullar altinda iyi çalisir, çok ideal daha az bir alana bir fotograf zorlamak için çalismayin.