fotograf arka plan – degerli bir fotograf kaynak!

“Kalabalik” den fotograflarinizi ayirmak için en kolay yollarindan arasinda da fotograf arka plan üzerinde daha fazla konsantre olacaktir.

Son kameralar hemen hemen herkes bir makul odak, maruz vurulmaz böylece karmasiktir. Dikkat edin, ben makul maruz kalan ve odak dedi … hatta su an sahip üstün teknoloji ile, biz yine de anlik düzeyde kalabaligin üzerinde yükselmeye ve tasimak için baslangiç ??olarak biraz çok iyi, eski moda fotograf taktikleri ile ilgili ögrenmek zorunda güzel sanat alani.

Ilk kadar Fotografçilik yanlisi bir görünüm vermek için bir yöntemdir. Bu bir profesyonel fotograf arka plan ile yapilir.

Eger “Eski Ustalar” tipi arka plan boyali güzel, beyaz, siyah veya el varken Diyelim ki, o yüz, aninda öncesinde “yakaladi vurdu” kalabaligin atlamak olacak ve kisa bir süre bölgede fotografçi gitmek olacak.

Arkadaslariniz ve ailenizle güzel bir fotograf istiyorum, onlar SIZE düsünecek. (Ayrica, onlar size yaklasiyor görünce gizleme durur – ne demek istedigimi anlamak.)

Bir fotograf arka plan kullanma konusunda büyük bir kismi bu modelin arkasindaki neler oldugunu komuta olmasi mümkün kilar olmasidir. Yere trafik, insanlar ve hatta çöp gibi bir daha rahatsiz edici unsurlar – basini disari çikintili artik “boynuzlari” olacak.

Bir fotograf arka plan kullanarak ilgili bir algilanan dezavantaji herkesin büyük bir büyük bir fotograf stüdyosu ve çalismasi için pahali profesyonel aydinlatma bir demet kullanmak gerekir varsayar oldugunu.

Bu durum böyle degil!

Kamera flasi, çesitli reflektörler ve hatta bir ayna veya ayna üzerinde dikkatli kullanimi ile plastik bitmis, bir bes isik düzenleme esdeger getirmek mümkün!

Ben basarili gördüm ve tamamlanan fotografta, hepsini reflektörler ve aynalar oldugunu söyleyemem.

Bu arada, kamera flas da alternatif olarak, benzer bir sonuç, isik kaynagi olarak günes isigi vasitasiyla yapilabilir. Bir agacin dallari üzerinde arka plan asmak, reflektör bir dizi kurmak ve uzak ates! Aile üyelerinin bir stüdyoda tüm yapildigini üstlenecek!

Her fotografçinin cephanelik olmasi gereken temelleri olan – çok en azindan – bir beyaz zemin, siyah bir ve daha sonra bir gri “Eski Ustalar” çesitli.

Beyaz bir müsli, tuval ya da baska bir beyaz kumas parçasi, genellikle bir yatak sayfadir. Katlayin, yoksa sonuç gibi olmayacak – beyaz kirisikliklar ve kirisikliklar göstermek egiliminde olacaktir. Öncelikle, bir tüp üzerinde dönebilirsiniz sonra zemin demir. (Yakindaki bir DIY magazasinda küçük bir PVC boru satin alin. Çapi yaklasik üç ya da dört santim güzel yapmak gerektigini.)

Siyah fotograf arka plan yine kumas her türlü olabilir, ancak “Duck Tuval” benim tercihtir. Siyah, kirisikliklarin daha az sorun, ancak zemin – aslinda TÜM arka planinda – de sivamis gerekir.

“Eski Ustalar” tipi ile, renkli bir isik kaynagi ile vurarak, gri degistirmek için basit bir renk oldugu için gri tavsiye etmek. Bu sekilde, istediginiz herhangi bir renk arka plan olusturabilirsiniz.

Bazi fotograf arka plan malzeme almak deneyin ve sevilen bir çesitli fotograf çekmek. Geri bakma olacak!