Fotograf-albüm olusturabilirsiniz

Fotograf albümü siradan bir görsel bir film seridi haline dönüstürmek için biraz zaman harcayarak kendi yasam dergi sayfalarina aktarilabilir. Fotograf altinda yorum ekleme ve gizli anilari ve duygulari ortaya çikararak, bir karalama defteri olusturulmasi geçmis maceralarini hatirlatarak zaman zaman gülümseme yapacak harika bir deneyim olabilir. En önemlisi, sifirdan karalama defteri olusturma ve, çok özel bir sey içine fotograf albümü açmak için kisisel özellikler kullanarak kendi içinde essiz bir deneyim olabilir. Fotograf-albümü günlük ve not defteri olusturarak bir birinin hayat hikayeleri en önemli unsurlardan düsündürüyor.

Ile kendi defterine olusturmak piyasada bulunan çok sayida malzeme, kendi hikayenin sürümü anilari çok daha fazla ihtiyaci yoktur. Hayal göre bir fotograf albümü Kisisellestirme 1-2-3 kadar kolaydir. Ilk olarak, yapmaniz gereken tüm proje bitirmek gerekir malzemeleri satin almak veya toplamaktir. Bos bir albümü, bazi yapistirici, makas, fotograflar, çikartmalar, bilet ve gazete kupürleri ve tabii ki koleksiyonunuzu. Ayrica kumas, serit, ya da kisisel günlük fotograf defterine süslemek için kullanilabilir diger projeler, artiklari parçalari her türlü kullanimi seçebilirsiniz. Biraz daha profesyonel araçlar, bir exacto biçak çok yönlü biçak gibi, bir profesyonel mükemmel bir sonuç gerçeklestirmek için izin verir. Buna ek olarak, bir cimbiz sizi alip tüm parmaklarinizi üzerinde tutkal almadan albüm sayfalari üzerinde tutkal onlari önce tam pozisyonlara küçük fotograflari ve nesneleri yerlestirerek yardimci olabilir. Eger fotograf seçtiginiz yapistirmayin için seçecektir bile tutkal, sayfalarinda ifadeler ve tirnak dikkatle seçilmelidir. Yapistiricilar bazilari oldukça hizli bir sekilde kuru satilan ve daha az daginik. Seçenekler tutkal nokta, iki tarafli bant, Xyron, asit ücretsiz fotograf sekmeler ve polipropilen köseleri içerir. Son olarak, bir asit-ve lignin-ücretsiz albümü satin alirsaniz yildir bozulmamis kagit hazineleri korumak defterine süresini artacagi unutmayin.

Kendi üzerinde albüm olusturuyorsaniz, size içerik seçtiginiz eklemek mümkün olacak önce bitirmek ve bos bir kitap olarak hazir olmasi gerekir. Senin eserin okuyacak insanlarin ilk düsünün. Durumda size açiklamak için istediginiz etkinligin katilimcilari degildi, mümkün oldugu kadar çok detay, bu yüzden anilarinizi ve hikayeleri yeniden yasamak gibi sunarak okuyucularin yardimci olmak için daha iyidir. Bes “W” ile, bu durumda en iyi yöntemdir. Her fotograf ve devletin fotograf amaci görünen insanlar adlandirin. Eger okuyucu yasanan durumu anlamak ve hikaye fikri bir parçasi haline yardimci neler oldugunu anlatarak. Fotograf çekilirken olay gerçeklesti ve burada söz de önemlidir. Son olarak, bu özel fotograf kullanmaya karar neden belirten düsünün. Sizin için bu kadar önemli kilan açiklayan çok izleyicinin akil yardimci olacaktir.