etkin bir sistem ile newport beach fotografçi teklif ucu artis post prodüksiyon çalismalari

Bir süre önce, fotografçilarin çogunlugu filmi kullanilir. Simdi dijital teknoloji kullaniminin artmasi ile, en profesyonel fotografçilar dijital fotograf makinesi kullanin. Kullanilan bu anahtar bir sonucu olarak, dijital ürün depolandigi bilgi sistemlerinin herhangi bir fotograf is giderek daha önemli bir parçasi vardir. Sistemi verimli çalisma ve etkili o herhangi bir fotograf is alt satirinda önemlidir emin yapma. Asagida bir fotografçi verimli bir üretim bilgi sisteminin korunarak alt satirinda artirmak için takip edebilirsiniz ipuçlari bir listesi vardir.

1. RAM eksik yok. Bir fotografçi kullandigi uygulamalarin en uygun RAM miktarina göre belirlenecektir hizini. Eger gelemez ve yazilim yararlanabilirler kadar satin alin. Sistem kullanabileceginiz RAM toplam tutari içine bir isletim sistemi görünüm satin alirken. Sen bakiyorsun birini kullanabilirsiniz ne sinirli oldugunu bulursaniz farkli bir isletim sistemi satin almak isteyebilirsiniz.

2. Sabit disk daha az 70% kullanin. Bir sabit disk doldugunda, performansi azaltir. Performans bir fotografçi çalisma yapabiliyor hizini azaltir olarak da azalir. Yeni sürücüler satin, ya da toplam kullanim% 70 ulasmadan önce sürücünün bazi dosyalari çikarmak. Eger bu ekstra masraf göze alamaz düsünebilir, siz ek alan satin yoksa kaybedersiniz bu süre içinde maliyetleri kolayca yeni bir sabit disk maliyeti cüce.

3. Internet baglantinizi eksik yok. Bir fotografçi olarak büyük olasilikla yükleme ve her gün çok sayida resim dosyalari indirmek olacaktir. Sonuç olarak, hizli, güvenilir bir internet baglantisi bir zorunluluktur. Ekstra RAM ve yeterli sabit disk alani gibi, hizli bir baglanti olmamasi bu ürünleri için gerekli gerçek çikis daha zaman çok daha fazla mal olacak.

4. Mümkün makro zaman kullanin. Bu komut dosyalari yazmak ve çalistirmak için ögrenmede zaman yatirim. Post prodüksiyon çalismalarinin çogu tekrar tekrar yapilan ayni eseridir. Bir bilgisayar sizin için bu isi yapmak böylece bir komut dosyasi yazarak, size uzun vadede zaman önemli miktarda tasarruf edecek.
Çok bir fotografçinin zaman post prodüksiyon harcanmaktadir.

Etkin bir bilgi sistemi koruyarak, o zaman önemli ölçüde azaltilabilir.