en ucuz slr dijital fotograf makinesi seçiminde

Eger yeryüzünde ne yaparsiniz? Ne kadar hangi marka kendi özel ürünler hakkinda yalan söylüyorsun karar mümkün mü? Hangi markalar dogruyu söylüyor? Bu her zaman serbest piyasa kesinlikle uzak / yakin gelecekte ortaya gidiyor radikal degisim söz konusu kadar, tüketicilerin, zihninde ve çantalar içinde heyecan olacak bir yas eski bir sorundur. Bu bir yas uzun sorun olacak olsa da, hangi SLR dijital fotograf makinesi ihtiyaçlariniz için bile daha uygun olacaktir, ve, her seyden önce, banka hesabiniza ihlal olmamalidir belirleyebilirsiniz birçok yolu vardir.

Aradiginiz belirlemek: önemli nokta kesinlikle bariz biridir. Bir fotografçi konum ve sanat SLR dijital fotograf makinesi sadece devlet için varsa hangi model ve marka aslinda sürekli sanatsal karsilamak için gerekli iç islemci üreten belirlemek, böylece, o zaman her kameranin özellikleri göz gezdirmek isteyebilirsiniz talepleri. Alternatif olarak, eger bir ev kadini ve tüm aile üyelerinin öyküsü loging bu amaciyla bir SLR dijital fotograf makinesi satin almak niyetinde, islemci satin almak için son karari veya kiracak eleman olmayacaktir. Alternatif olarak, mümkün olan en iyi netlikte evde pc yazdirilabilir böylece kisaca resimlerinizi degistirmek için sansi çaylaklar ve / veya amatör fotografçilar sunmak için insa kullanici arayüzü, kullanimi basit bir arzu muhtemeldir.

Eger yeni bir SLR dijital fotograf makinesi ne istedigini tam olarak bilmek aslinda sadece ilk adimdir. Simdi bugday almak için saman üzerinden siralama sürekli ezici bir süreç geliyor. Profesyonel bir fotografçi iseniz, o zaman saniyede yeterli 3 ila 4 kare yakin yakalama, DIGIC III veya DIGIC 4 dahili islemci ya bir DSLR fotograf makinesi satin almak için süphe arzusu olmadan olacak. Diger kirpma sürü uygulama arasinda bu özel islemci, koleksiyonunuzu arttiracak hayatin küçük lezzetleri, doganin küçük sürprizler yakalama gün için günlük çabalarinda size yardimci olacaktir. Arasinda bir ev kadini olan herkes, hatta bir sey için, islemci sadece kendi megapiksel kapasitesi kadar önemli degildir. Genis fotograf çekmek edebilmek için bu tür, gibi, o zaman 12.1 ile 18 arasinda herhangi bir yerde gerekebilir. Fotograf makinenizin CMOS duyu sisteminin mp içeride.

Fiyat karsilastirmasi: bu özellikleri nihai asamaya girdiginizde daha kolay bir karar sürecine çevirerek, büyük ölçüde üreticilerin sayisini azaltmak için gidiyor bulmaya çalisiyor. Fiyat araligi özellikle ekonomik durgunluk ise, yüzlerce, belki de birine iki bin, ve bu nedenle bu adimi ciddiye almak önemlidir arasinda olabilir. , Özelliklerini karsilastirmak fiyatlari karsilastirin ve bunu yaparken, en uygun seçim birkaç saniye içinde karsi-üst ve çanta içine kapali atlayacaktir.