En iyi kameralar

Bir kamera seçimi önemli bir karardir. Orada piyasada birçok kullanilabilir stilleri vardir ve bu ihtiyaçlariniz için en iyi seçim için daraltmak için önemlidir.

Canon Elura 100 DV Kamera. Canon Elura çok uygun fiyata geliyor bir Mini Dijital Video Kamera oldugunu. Altinda 400 $ o 20x optik zoom, görüntü sabitleyici ve büyük video kalitesi gibi özellikleri sunuyor.

Sony HDR-HC3 DV Kamera. Sony video kameralar öncülük, büyük bir elektronik saglayicisidir. Bu nedenle, çok sayida Sony kameralar oldugu iyi üst liste. HDR-HC3 DV 80x dijital zoom ve 1080i Yüksek Çözünürlük Genis ekran 16:9 görüntü sunan Sony’nin yüksek son cihazdir. Video kalitesi üstün ve en kompakt boyutlari çok tasinabilir hale getirir.

Sony DCR-SR40 DV Kamera. DCR-SR40 DV film 7 saatin üzerinde depolamak için sabit disk 30GB olan bir modeldir. DVDirect kaydedici uyumluluk kullanicilarin kolayca, transferi düzenlemek ve video görüntüleri kopyalamak için izin verir.

Sony DCR-DVD405 DV Kamera. DCR-DVD405 DV video kaydetmek için yeni mini-DVD teknolojisini kullanan bir modeldir. Görüntü kalitesi iyi ve kamera kullanimi kolaydir. Ancak, yeni mini-DVD teknolojisi ile çesitli sorunlar hala var.

Sony DCR-HC96 DV Kamera. Bu model ayni zamanda mini-DVD teknolojisini kullanir, ancak, ayni zamanda genis ekran, kizilötesi görüs, büyük flas ve görüntü kalitesi sunar.

Bazi markalar piyasadaki en rekabetçi kenar gibi görünüyor, ama bu kamera teknolojisinde büyük bir artis için önünü, rakipler için çaba bir sey verir.