en iyi dügün fotografçisi seçimi.

Umarim sadece bir kez evlenmek alirsiniz ve birçok insan için bu hayatlarinin en degerli ve önemli bir gün oldugunu hiç sasirtici degil. Iyi dügün fotografçiligi sonsuza kadar bu mükemmel bir gün yakalama yardimci olur ve büyük bir gün aa kalici bir hatirlatma görev yapacak. Beklentileri yüksek olan çok az bir dügün fotografçisi seçimi birçok gelinler için bir aci ve kaygisi basmis deneyim oldugunu kanitliyor bu sasirtici degil.

Dügün fotografçilari çok özel bir cins. Bir Birlesmis Milletler büyükelçisi bir aziz ve diplomasi becerileri sabir sahip olmalidir. Sessizce ve güvenle gürültü patirti olmadan çalismak ya da üzgün gerekir degil sadece insan sicakligini terlemek ayni zamanda. Bütün bunlar bir bir fotografçi beklediginiz daha profesyonel ve teknik yeterlilik ile birlikte. Kendi de dahil olmak üzere pek çok dügün, devam ettik, ve ben çalisma tanik dügün fotografçilari minnetle doksan yüzde güvenle ve profesyonel müsteri istenen ne teslim gibi görünüyor. Fotografçi kibir, beceriksizlik ve sonuçta teslim çok alti sonuçlari sergilenen bu kural, bir veya iki istisna olmustur Ne yazik ki olsa.

Son yillarda dügün fotografçiligi giderek çok kazançli bir endüstri haline gelmistir ve bunun sonucu olarak tüm pasta bir dilim isteyen fotografçilar bir kitle dalgalanma çekti. Nispeten ucuz dijital fotograf makinesi disli arti dijital karanlik oda baslangici süphesiz bu olay katkida ayni zamanda fotografçilarin kesme sayisi sasirtici oldugunu egitim ve her düzeyde sektörüne giriyor var. Yani burada ayiklamak kötü gelen iyi çalisan konularla ilgili bir listesidir.

Fotograf Stil. Her fotografçi ya bilinçli ya da dogal çekim kendi benzersiz sekilde gelistirecektir. Bazilari çok özel bir göz olmasi için ünlü olacak ise müsterinin isteklerini bagli tarzi bir dizi kabul kadar becerikli olabilir. Bu nedenle dügün fotografçisi seçerken ilk göz için en sicak çalisma tarzi göz atmak ve sonuçta karar vermektir. Ister geleneksel, çagdas siyah ve beyaz, röportaj, ilginç ya da ne olursa olsun, bölgenizdeki fotografçilar arama bu tarz görüntüler bu odak sonra, size en yansitan düsünüyorum fotograf tarzinda daraltmak için deneyin.

Para. Biliyorum sikici ama bir futbolcu evlenmek için sansli olmadiginiz sürece sadik bir gerçekçi bir bütçe ayarlamak gerekir. Farkli fotografçilar çok farkli fiyatlar çok mali kisitlamalar uygun olanlari aramayi daraltmak için deneyin sarj edin. Orada dügün fotografçilari sayisiz farkli fiyat koyma her biri vardir, bu yüzden bir tane bulacaksiniz hem de uygun bütçe ve sanatsal duyarliliklarini.

Portföy. , Ayrintilara özellikle dikkat gelinler gelinlik bir kesme tren sonsuza kadar sizi rahatsiz edecek, fotografçilar portföyü ögrenin! Detaylar çok kötü ya da deneyimsiz fotografçilar gerçekten asagi düsecek nerede. Dahil kesme bacaklarda (evet oluyor), bu gelinler elbise ya da sert cilt tonlari, hos olmayan çamurlu koyu tonlar ile kötü gölge ayrintisinin olarak olaylari yoksul detayli aramaya seyler, kötü renk gibi alinan çekim gibi kastlara kilise ve dogal olmayan veya üzerinde poz yüz ifadeleri; peynir demek!

Bagli ve Onay. Bu gün kendi meslek kuruluslari ve fotografçilik sektöründe sahip her ticaret bu bir istisna degildir. Aslinda sözde meslek kuruluslari listesinde bence son yillarda bir saka biraz olmak ve artik otomatik olarak bir fotografçi kalitesini gösterir oldu. Ancak en azindan ticaret için bir özveri göstermektedir yok ama hiçbir sekilde ya sanatsal ya da teknik mükemmellik garanti vermez. Müsteri ciro nedenle bir tavsiye çok daha güvenilir bir kaynak olan ve bizzat müsteri konusabilir, o zaman tüm iyi. Onlar bagli veya müsteri onay yok sirf sadece Stilini gibi bir fotografçi görevden çalisin. Onlar deneyim eksikligi ne nedenle nispeten meslege yeni ve olabilir, gerçekten tutku ve açlik telafi edebilirsiniz!

Onlari tanisin. Açik geliyor ama kaç kisinin kitap hiç aslinda onlari toplanti olmadan bir dügün fotografçisi tarafindan sasiracaksiniz. Tam bir yabanciya böyle önemli ve samimi bir is emanet o büyük bir fotograf alabilir ne olur, deli ama tam kibirli domuz gibi gün ve eylemleri üzerinde ortaya çikiyor? Çay ve iyi bir sohbet bir fincan sahip olsun ne olursa olsun stüdyo, evinizi ya da pop ziyaret etmelerini isteyin. Sizin gut içgüdüsü genellikle iyi hakim olacaktir.