en iyi dijital fotograf makinesi tiklayin

Canon SD1300IS 12 MP Dijital Fotograf Makinesi çok güzel bir noktadir ve onun fiyat araliginda digerlerine göre zaman dijital fotograf makinesi tiklayin. Bu 4 x optik zoom ve görüntü sabitleme ile birlikte geliyor 28mm genis açili lens ile birlikte geliyor. Bu bir 2.7 inç ekran ve 12.1 megapiksel çözünürlüge sahip.

Sik, ergonomik tasarimi bir mat ve renk araliginda çok dokunmatik oldugunu. Oldukça kullanisli boyutu ve saglanan bilek askisi ile tasima kolaydir. Kamera bir lityum-iyon pil, sarj cihazi, USB baglanti kablosu ve AV kablosu ile birlikte geliyor. Yazilim ayrica saglanan kullanisli bir CD bulunur.

AV kablosu da çok güzel bir ektir. Bu kameralar çogu dahil bir AV kablosu ile gelmiyor ve bir güç kablosu kolay erisim oldugu yerde o, kapali için son derece yararlidir. Çok kullanisli kendi YouTube animasyonlar yapmak ya da çocuk dogum günü partisi için zaman.

Bir flash kart çok kullanisli olacaktir unutmayin. Kameranin dahili bellegi pek çok fotograf için son olmayacaktir. Yani eve geldiginizde hayal kirikligi önlemek için, ayri bir flash kart satin almak için çok iyi bir fikirdir. Tüm iyi bilgisayar meraklilarinin olarak söyleyecektir: Ödeyebileceginizden kadar bellek satin. Güzel bir büyük 8GB karti yarim saat süren film kadar sürebilir izin verir.

Eger selefi, Canon SD1300IS 12 MP Dijital Fotograf Makinesi, ile karsilastirarak o zaman pek çok benzerlikler oldugunu göreceksiniz. Dügmeler her iki kamera da ayni sekilde düzenlenir. Hiçbir vizör daha büyük olan ekrani açmak için bir kez daha vardir. Bu, bazi size ates yüzünüze yakin kamera tutan kullanilmasi durumunda alismak sürebilir.

Fakat bir kere bir fotograf çekmek için kol mesafesinde disari tutma hissi üstesinden gelmek, çok dogal gelmeye baslar. Ayrica sahne ve konulari onlar küçük çocuklar, özellikle de yüzünü görmek için görmek mümkün oldugu bazi durumlarda ayri bir avantajdir.

Güç dügmesi kameranin üstüne biraz balon gibi, daha büyük ve uygun ve önemli bir konumda olan yapilmistir. Bu dogal ve kullanimi çok kolay geliyor. Bu hizli erisim için çok iyi bir pozisyonda oldugunu ve simdi çalistirmak için çok daha kolaydir. Bir sorun cebinizde veya çantanizda kendini açmak olabilir olabilir. Bu bir yere gelmesi ve cebinizde ve pillerin iç resimleri dolu kamera asagi bulmak korkunç olurdu!

Hala kalan iyi yarisindan fazlasi, pil gücü ile standart kosullarda 400 fotograf üzerinden saglanan bu Canon SD1300IS 12 MP Dijital Fotograf Makinesi Pil testleri. Bu, bir önceki Canon’un çok daha iyi performans ve sadece dogru yönde bir adim olabilir. Ortalama ev kullanimi için, bu kullanim, kolaylik ve hiz kolayligi için mükemmel bir kamera.