en iyi depolama aygiti abone seçimi

Veri depolamak için ihtiyaç son zamanlarda bu büyük talep birçok arama onlarin günlük faaliyetlerinde kullandigimiz teknolojinin bir sonucu genisletmeye devam edecegiz. Bu cihazlarin bir birkaç cep telefonu, video kameralar, dijital fotograf makinesi modelleri, dizüstü bilgisayarlar ve video oyun cihazlardir. Bu cihazlar dolayisiyla baska bir güvenli tutma cihazi her zaman hazir veriler için gerekli olan sinirli bir depolama aygitlari kapasitesi vardir.

Bu ihtiyaçlarini almak için müthis bir çözüm bir flash depolama aygitidir. Bunlar genellikle sik sik kameralar, video performansi çevre birimleri ve çok artan depolama potansiyeli çesit saglayan cep telefonlari ile ilgili küçük karti fis vardir. Sen tarafinda olabilir ekstra depolama kullanirken kamera bir parçasi olarak istiyorum çünkü video ile birlikte kadar fotograf çekmek keyfini çikarabilirsiniz.

Piyasada zaten tanitilacak birçok flash bellek biçimleri aslinda vardir. Diger teknoloji araçlari gibi, bu özel zorunlu tutma göre farkli çesitleri olsun. Bu platformlar Güvenli Dijital ya da sadece SD, Compact Flash ve hatta CF, Hafiza Devam veya MS diger platformlarda bir yeri vardir. Ancak, ten rengi platformlar verilen, SD en çok arzu edilen ve gerekli oldugunu.

Ayrica, Secure Digital kamera formati 2 GB, 4 GB, 8 GB ve daha fazla, seçim için farkli boyutlarda verilir. Bu boyutlar genellikle paralel flash bellek, sizin dogru ihtiyaçlariniza size yolda gerekmez ek depolama alani satin degil edebilmek için yerine oranlarda tercih ne kadar büyük seçerken, dolayisiyla maliyetlerini yasiyorsaniz.

Tam bu kullanarak üst düzeye çikarmak için, hatta baska bir cihazdan bilgilerinizi aktarmak ve ayrica kullanimi için% 100 ücretsiz hafiza olabilir. Bu nedenle, bir flash bellek okuyucu kolay vardiya almak gerekir. Bu aslinda hafiza tebrik karti saklanir gerçekler okur ve bu veri transferi saglayan bir okuma cihazi. Adi anlamina gelir için, simdi baska bir cihazda depolama aygiti üzerindeki bilgileri okuyabilirsiniz.

Bu da zaten dizüstü bilgisayar bir parçasi olabilir veya bagimsiz bir cihaz satin alinabilir. Dis yapmak kullanimi ile ilgili aygitini okur baska bir kisi yatirim için degil edebilmek için okuyucu yapilan ile bir dizüstü bilgisayar satin almalisiniz. Diger cihazlarda kullanmak için ek yandan, bagimsiz bir dis tebrik kart okuyucu satin alabilirsiniz.

Flash Memory Reader alirken, kesinlikle bu ve tam olarak nasil flas tebrik karti okuyuculari bu tür herkese kullanim olacaktir kullanarak olacak nasil birincil biliyorum. Sonra satin olabilir flas tebrik karti okuyucu ne tür belirleyebilirsiniz. Buna ek olarak, size tebrik karti okuyucu için gereken çok sayida kartlari belirlemek. Bu okuyucular bellek kartvizit sizin miktarda izin yuvalari farkli çok çesitli bulunabilir. Geç olarak teknolojik gelismeler çesitli ile, kullanmak için güvenilir bir kart okuyucu ihtiyaci olacak.