en büyük cep kamera! kodak zi8

Video kamera teknolojisi son zamanlarda uzun bir yol kat etti. Bir kere her özel olay için büyük bir video kamera etrafinda çekmek için perisan oldu. O kadar rahatsiz edici oldu çünkü sadece özel etkinlikler için kullanilir.

Bugün, kameralar video kayit için daha hafif ve çok daha kompakt sürümü, arti büyük video kameralar daha iyi faydalari vardir. En iyi üniversitelerden biri, tüm video kayit cihazlarinin en tasinabilir yeni Kodak Zi8 cep video kameradir. Küçük boyutu sizi aldatmasina izin vermeyin. Bu özellikleri ile yüklenir. Simdi filmi her seyi ve her yerde hazir bir cihaz var.

Bu özellikler bu HD cep video kamera bir zorunluluk yapmak:

* Hafif – Bu küçük güzellik her zaman etrafinda tasima için mükemmel hale (pilsiz) 4 gram altinda bir agirliga.

* Yüksek Kalite – Artik diger cep kameralar sundugu 770 piksel çok daha iyi video 1080 piksel, yakalayabilir. Bu küçük cep video kamera yerlesik istikrar düzenli video kaydi ile elde bulaniklik azaltmak için.

* 2.5 inç LCD Ekran – Bu biraz cep video kamera için küçük bir ekran var. Kolayca bu LCD ekranda çekim görebilirsiniz.

* Depolama Modüller – Sadece dahili hafiza 128 Megabayt alamadim, ama Kodak Zi8 cep kamera ayrica dahili yuvalari araciligiyla SD kartlari destekler – bu nedenle saklayabilirsiniz daha fazla video görüntüleri. Daha fazla lot. Bu olaganüstü küçük HD cep video kaydedici video 10 SAAT kadar kayit yapabilirsiniz.

* Yine Fotograflar – bu 5 megapiksel çözünürlükte 16:9 genis ekran fotograf çekmeye devam edebilirsiniz, çünkü Hatta, sizin Zi8 cep kamera ile en güzel fotograf alabilir!

* Yetenekler yükle – Bu simdi büyük. Bu küçük tasinabilir cep video kamera ile böyle Facebook ve YouTube gibi favori sosyal ag sitelerine hizli ve kolay, optimize yüklenenler keyfine varacaksiniz.

Kodak Zi8 özellikleri ve faydalari listesi var sonu yok. Bu yerlesik bir-in kayit ses, ve bunu izlerken oynatma dinlemek için hoparlör ve mikrofon. Çogu insan gibi, kablo kullanarak sevmiyorum,, kablo-free özelligi çok çekici olacaktir.

TV oynatma için, HDMI ve AV kablolari sarj ve organize ve düzenleme için yazilim kullanma kilavuzu, bilek kayisi, sarj edilebilir lityum iyon pil, adaptör ve kablo: Bu içerir.

Kodak Zi8 cep kamera video çekmek için bir yenilikçi bir yöntemdir ve hatta uygun bir fiyat etiketi var – 179 $. Bunu seveceksiniz!