Eger yagli boya için gerekli seyler

Bir yagli boya en iyi özelligi o kadar güzel ve çaglardan beri uzun ömürlü görünüyor olmasidir. Bir resim bunun için renkler seçilmis ve son olarak bir ressam bazi profesyonel yardim almak ne zaman harika oldugu ortaya dönecek.
Yagliboya bir toplama tek bir sanatçi bir ürün yelpazesine istediginiz ifade olabilir. Eger çeken bir sanatçi bir sey oldugunu fark ederseniz bu sanatçi ile temasa ve bu sanatçilar resim toplu proje üzerinde bir anlasma elde etmek görmek mümkün olacak, o zaman neden fark. Sonuç Eger uygun bir fiyata bir nefes kesici sanat alabilirsiniz olabilir. Eger sanat baslamak için gerekli olan ögeleri almak gerektiren ilk önce yagli boya formu ögrenmeye baslamak isterseniz. Eger gerekli seyler ile hazir bir kez düsüncelerinizi da eklemlenme renkleri doldurmak için herhangi bir sinir disari akmasini saglayin. Asagida yagli boya için gerekli önemli seylerden listesi asagidadir:
Firçalar: Lütfen resim yapmak için dogru kalite boya firçalari alin. Boya firçalari çesitli ebat ve piyasada sekillerde gelir. Istediginiz bir ihtiyaci dayali karar verilebilir. Eger bir acemi iseniz sonra tüm resimler için kalin bir firça kullanmayi deneyin. Bir uzman sanatçi Ancak, o zaman firçalar çesitli boyutlari ve türleri satin almaniz gerekebilir.
Dogru Canvas: amaçli resim için tuval seçiminde genis bir seçim var. Eger resim üzerinde karar verdikten sonra uygun bir tuval seçmek için gidiyoruz istiyorum. Tuval yüzeyine asindirici degildir ve baslamadan önce temizlenir emin olun. Yüzeyi pürüzsüz hale getirmek için kullanmadan önce scuffed olsun.
Palet: Bir palet karistirma yagli boya için bir ön kosuldur. Renk paleti sadece armut ahsap gibi sert ahsap kullanilarak dizayn edilmelidir. Eger terebentin ile yikayin ve bir ustura ile firçalayin sadece palet üzerinde boya gitmis olacak. Bunu kullanmadan önce keten tohumu yagi ile bir palet temiz olmalidir.
Kagit: Önce kagit üzerinde resim kroki çizim hem de daha sonra karbon kagidi yardimiyla bu tuval aktarmak gerektirebilir.
Uçucu yag boya ayarlayin: kapali baslamadan önce uçucu yag boya renkleri bir dizi devam mi. Red Ochre, Ham Amber Fildisi, Yonga Beyaz, Sari Toprak Isik, Lamba Siyah Yonga Beyaz olan ile aslinda yagli boya renkleri baslamak için gerektirir.