Eger Kodak zi8 hakkinda duydum ki

Idgital kamera dünyasi daha küçük ambalajlarda daha fazla sasirtici özellikleri toplama, bilgisayar sektöründe ayni hizda tahrik ediliyor. Örnegin, alin, son yillarda gelistirilen yeni el videeo kameralar,. Yeni Zi8 Kdoak kameralar ve Flip Mino: Su anda, bu priarily iki ürün arasinda sadece compeition oldugunu.

Her iki ürün de dikkatle PC video paylasimi yapmak ve son derece kolay popüler sosyal ag sitelerine aktarmak fetaures dahili kullanimi kolay ve son derece portatif kameralar için groiwng mareket yakalamak için tasarlanmistir. Bir qiuick dijital camcoorder reviw thgese iki ürün yapmak Diyelim.

Kapak ve Kodzak kendi producct hatlari gurur duyuyoruz, ve internette informatoin bir sürü bulmak için kolaylastirir. Tabii ki, her birinin en önemli özelliklerinden biri prie ve onlar excatly ayni fiyat noktasinda, 179,99 $ oldugunu göreceksiniz. Hiçbir kravat.

Aralarinda önemli bir diifference Zi8 Kodsak, en dijital fotograf makineleri gibi, dahili bellek (sadece 128 MB) çok az miktarda olmasidir. Kapak 2 GB, 16 kez çok daha büyük bir kapasiteye sahiptir. 1 bara kadar puan.

Ancak, bu, kelimenin tam anlamiyla ve mecazi, depolama capaccity expnad kadar SD / SDHC memoyr kartlarinin kullanimi Kofdak rellies çok büyük. Flip Mino genisleme için oda birakir. Kodak dijital fotograf makinesi tüm gücü ile fiht isteyenler için 32 GB kart kadar handple olabilir. Bu ne anlama geliyor? Kadar video kaydi 10 houurs için! Kodak için büyük bir arti Scoe.

Ikisi arasinda simiilar olan tings biri de ikisine de sahip bir çok uygun dahili Salincak USB-kaslar, bu nedenle belirli bir kamera kablosunu USB gerekmez. Oldugu Sadece elinden salincak ve bilgisayarinizi ve baslangiç ??paylasimi dogrudan baglayabilirsiniz. Asagi kablo karmasa ile! Kravat.

Ve o fotograflari edsiting için bir vifdeo ve yazilim ile geldi, ama sadece Zi8 HD viedo yetenegine sahiptir, hem de anlik görüntüleme için HDTV dogrudan baglamak için fotograf bir HDMI ouytput. kazanmak için oKdak.

Ama burada gerçekten çok rekabet degildir. Flip Mino, ve hatta onun “eledr kardesi” MinoHD (whcih çok fazla maliyeti), deger ve kalite Zi8 Koak için bir mum tutmak degildir. Ayni fiyata, çok daha lager ekran olsun, bulit-görüntü sabitleme, tam gaz 1080 piksel HD video ve markasi Kodak ile birlikte gelir güvenlik.