Eger DSLR fotograf makineleri hakkinda bilmeniz gereken her sey

Bir dijital tek lensli refleks fotograf makinesi objektif kameranin arkasinda bir optik vizör dogrudan isiga mekanik bir ayna sistemi ve penta-prizma kullanan bir dijital fotograf makinesi.

Asagidaki gibi bir DSLR temel bir islemdir: görüntüleme amaçli, ayna bir 90 derecelik bir açiyla ekli lens yukari üzerinden gelen isigi yansitir. Daha sonra fotografçinin gözü için giderilmesi, çati penta-prizma tarafindan üç kez yansitilir. Pozlama sirasinda, aynaya montaj hali yukari, diyafram daraltir ve bir deklansör objektif görüntü sensörü üzerine isik proje için izin açilir. Ikinci bir çekim daha sonra maruz biten, sensör kapsar ve ayna deklansör sifirlar ise düsürür. Ayna kadar saygisiz alindigi dönemde “vizör karartma” olarak adlandirilir. Bir eylem fotograf gecikme degil gibi bir hizli etkili ayna ve çekim çok tercih edilir.

Tüm bu saniyede bu 3-10 kez yapmak için tasarlanmis kameralarla, milisaniyelik bir süre içinde otomatik olarak gerçeklesir. DSLR genellikle yakin maruz kalma ani çerçeveleme dogru bir önizleme izin çünkü profesyonel hala fotografçilar tarafindan tercih ve DSLR kullanici degistirilebilir lensler çesitli seçim için izin çünkü vardir. En DSLR de alan derinligi dogru önizleme saglayan bir islevi vardir. Ayrica, kameralar da harici lens eklemek için olsun bir tesis saglamak. Bu da Nikon Genis Açi Lens veya uygun bir kamera lensi kiralama da kiralik Nikon Telefoto Lens, olabilir.

Birçok uzmanlari da en kompakt digitals kiyasla daha büyük sensörler için DSLR tercih ederim. DSLR birçok güncel uzmanlari kullanilarak basladi geleneksel film formatlari boyutu genellikle daha yakin sensörler var. Bu büyük sensörler film formatlarini alan ve resim açisi benzer derinliklerinde, hem de gürültü orani nispeten yüksek bir sinyal saglar.
Bazi orta format kameralar teknik DSLR olmasina ragmen terimi DSLR genellikle, 35 mm format kameralar benzer kameralar ifade eder.

DSLR fotograf makinesi kamera tarihinin en iyi yeniliklerden biri olan ve tamamen çok farkli bir düzeye bu sanati almis. DSLR Fotograf Makineleri insanlar çok farkli dijital fotograf makinelerinin düsünüyorum saglamistir. Bu tür görüntülerin bir tanimi tür yeniden yeniden tanimlanmistir.

Bu kameralar dijital fotografçilik benzersiz bir trend yaratti. Onlar fotografçilar eski endiseleri disinda fotograf, ayiklayacaktir çagrisimlari daha derin kazmak yardimci olmustur. Bu durus gibi geleneksel kaygilar, boyutlari, arka plan vb gibi renk dagilimi, doku ve düzeni gibi çagdas meslektaslari için yol yaptik.

Onlar size gereken tüm resimleri yakalama kisa düsmemesi saglamak için bir gezi için harika varliklardir. Hakkinda konusmak için tüm bu harika özellikleri ile, kamera bir gadget kendisi baska bir sey degil. Eger tiklayin ve tersi sirasinda ögrenirler. Bu yol boyunca tiklayin ve bir anlamda da kalp tiklayin.