Eger Canon EOS 350d satin almaliyim neden

Canon EOS 350D satin almak için çesitli nedenleri vardir. Canon, ve hakli olarak çok, bu ilk gerçek giris seviyesi SLR fotograf makinesi oldugunu iddia ediyor. Bu, hafif, hizli ve ucuz ve digerlerine göre daha yüksek piksel sayilari sahiptir. Objektif içinde 8 Mega Piksel ve bir CMOS Sensör ile kamera güçlendirir. Fotografçi sürekli saniyede 3 kare çekim hakkinda gitmek ve 14 büyük JPEG görüntü üretebilir. 7 noktali genis alan AF büyük bir ölçüsüdür. Flas görüntü kalitesini belirleyen büyük bir faktör oldugu için, kamera E-TTL II mesafe baglantili hassas Flas Sistemi ile desteklenmektedir.

Objektif, tuz degerinde satin olun. EF-S Otomatik Odaklama lens çekim zevkli hale getirir tipik Canon Telefoto Lens oldugunu. Hatta Nikon Genis Açi Lens bu kadar iyi oldugunu. Lensler bazi büyük fotograf için yapmak ve tiklanma fotograflarin en iyi bazilari için yol yapmak. Görüntüler çok çekinmeden vurulmaz. Bunlar, diger lensler ile bir özellik o tanidik degil, karmasik açi çekim için yol yapmak. Canon Telefoto Lens çok ikisi arasinda birçok karsilastirmalar yol açan, ayni özellik sergiler. Nikon da Nikon Genis Açi Lens yol açan belirli sekillerde takim izlemistir.

Baglanti Arayüz disari USB Hi-Speed ??ve video ile harika. Tiklatin ve görüntü indirme için PC ile kamera baglamak. Görüntüler dijital fotograf profesyonel RAW görüntü isleme yazilimi araciligiyla islenir. Deklansör hizi sasirtici bir 1/4000 ile 30 saniyedir. Eger makul bir fotograf objektifi kiralama ile bu elde etmek isterim nedenlerinden biri agirligi nedeniyle biridir. 9.5cm bir uzunluk, genislik 12,5 cm ve dijital fotograf makinesi bir tüy kadar hafif oldugunu derinligi 13.5cm gösterir. Ayrica, LCD ekranlar bir çift vardir. Birincisi menü özellikleri ile birlikte poz bilgi ve alt bir görüntüler görüntüler için tek renkli ekran.

Renkli LCD ekran, parlak keskin ve gün isiginda görmek oldukça kolaydir. Kamera döndürme görüntüleri de görülmesi ve içine zoom yapilabilen gerekmez saglar. Menü ve kontroller kameranin üst kisminda yer almaktadir. Pozlama arama modu güç dügmesi ile birlikte üstünde. Güç anahtari çevirdi sonra, kamera ile çekilen hazirdir. Tüm çesitli olagan süpheliler gibi portre, manzara, spor, makro, tam otomatik ve gece portre olarak yer almaktadir. Alan modu derinligi sasirtici. Bu görüntüde seçim yakin ve bir kez set, kamera uygun pozlama için ayarlar saglar. Bu makul bir fotograf objektifi kiralama yoluyla parça kiralamak için çok iyi bir nedendir.

Bu erdemleri sadece bazi muhtesem görüntüler üreten lens nedeni güçlendirmistir. Bir üretilen görüntüler sahsinda en iyi ve netlik bazi oldugu gerçegini iddia. Fotograf keyifli oldugunda Canon EOS 350D ile bir tiklama. Bu sunar ve bazi görsel tedavi için yapar.