düzenleme dijital fotograf … yüksek standartlara yazilimi almak

Mükemmel bir görüntü yakalama kolay bir is olmaktan çok uzaktir. Resim renk tonlarini gibi poz seviyesine, mükemmel bir zemin seçmeleri ne kadar kusursuz belirlenmesinde devreye girer pek çok faktör vardir. Tüm bu unsurlari mükemmel bir senfoni görüntü en muhtesem altinda oldugunu elde edilir sadece zaman oldugunu. Ama çok sik, biz çimdik bile küçük böylece görüntünün dogal güzelligi herhangi bir olumsuz etki, dramatik degisikliklere neden bulabilirsiniz. Ve bu düzeltmek için, her zaman bastan görüntü, sifirdan baslamak ve yeniden çekmek için uygun bir çözüm degildir. Bu sadece kusurlarin görüntü düzeltmek degil, ayni zamanda görüntü kalitesi ve tek basina, izin vermeyebilir dijital kamera, sesi gelistirmek saglayan, usta düzenleme kurtarmaya gelir burasidir. Ama düzenleme kalitesi de düzenleme yazilimidir ne kadar etkili büyük ölçüde bagimli ve ayni zamanda ne kadar uygun onu ihtiyaçlariniza oldugunu.

En fotografçilar yapmak bir yaygin hata sadece onlar ilk olarak artilarini ve eksilerini dikkate almadan, rastlamak ilk yazilim seçmektir. Ayrica beceri seviyenize uygun olan zaman ve çaba en az fire ile en iyi sonuçlar elde belirlemede çok degerli iken hangi bir düzenleme araci, ihtiyaciniz olan tüm özellikleri mükemmel bir karisimidir. Eger araçlari ve çesitli fonksiyonlari desifre saat harcamak bulmak gerekir Ancak, daha sonra yazilim ihtiyaçlarinizi kadar yasayan degil kesinlikle. Sadece sadece tatil oturana birkaç temel lekeleri silmek için düzenleme araçlarini kullaniyorsaniz, ayni zamanda en iyi çabalarina ragmen paranin karsiligini olarak elde olmasa da, size, size ihtiyaciniz olandan çok daha fazla zaman yatirim olmasidir, yine de olabilir akilda kullanicilarin baska bir kategori ile dizayn edilmistir, çünkü yazilim ile donatilmis oldugu daha gelismis özelliklerinden yararlanmak mümkün olmayacaktir.

Düzenleme yazilimi seçiminiz büyük ölçüde iki temel ilke tarafindan yönetilir: yazilim ne kadar esnek ve ayni zamanda ne kadar kolay bu görüntü ve olusturmak istediginiz etki etmektir. Çalisma alaninizda bu sanat bir devlet, daha sonra kullanilan amaçlar dizi dogrultusunda kalip gereken çok yüksek kaliteli görüntüler için çagirirsa, Gelismis Photo Editor aradiginiz sey olabilir. Ayni zamanda muadillerine göre çok daha güvenilir olurken kullanicilarin özellikleri çok sayida saglar gibi ortak fikir birligi bu kategoride bir öncüsü olarak Adobe Photoshop kurar. Ancak, bu da düzenleme yazilimi en pahali sürümleri biridir ve dijital resim düzenleme herhangi bir eski topraklama yoksa anlamak zor olabilir. Coral Paint Shop Pro Photo bu kategoride baska, daha uygun bir rakip oldugunu, ama oldukça Photoshop kalibre bunu yapmak yok. Eger bir bütçeniz ve esneklik ilimli bir miktar ile yetinmek eger Ancak, bu degerli bir seçenektir.

Sadece küçük görüntü düzeltme ve kullanim kolayligi ariyoruz daha fazla temel kullanicilar için, Baslangiç ??Fotograf Editörler araliginda sadece aradiginiz seçenektir. Bu editörleri kendi lüks yarismacinin inisiyatifinde olan gelismis özellikleri kapsayacak olmasa da, onlar kelimenin tam anlamiyla sizin için basvurabilirsiniz birkaç ayrintili dersler yaninda, tüm süreç boyunca size yol gösterecektir bir sihirbaz izin veriyoruz. Dahasi, Photoshop Elements ve Ulead PhotoImpact Düzenleme Araci gibi bu yazilimlar bazilari da çok basit ve anlasilmasi kolay bir is düzenleme islemi yapmak birkaç ekrandaki ipuçlari içerir.

Eger daha pahali yazilimlar ile birlikte gelen ancak süslüyor yaratici fiyat etiketleri ile engelledi olan kiskanilacak özellikleri süzerek, size bütün bu özellikleri kullanmasina izin sadece, Bütçe Fotograf Editörler herhangi bir deneyin, ama vardir olabilir da son derece uygun. Bu yazilimlar çok sayida ücretsiz ve hatta internet üzerinden yüklenebilir versiyonlaridir bulabilirsiniz. Ancak, olumsuz, onlar bunlari olmak isteyebilirsiniz kadar güvenilir degildir ve ayrica yazilimin perakende sürümünü satin sizi zorlamak için denemek can sikici pop up ile katlanmak zorunda olmasidir.

Daha fazla bu Dijital Görüntüleme Yazilimlari teklif ile özellikleri takviye ederek seçtiginiz yazilim güçlendirir. Genellikle temel çizim ve boyama özellikleri atlayin ve sadece daha karmasik olanlar dahil bu araçlar kendileri tarafindan çok iyi degildir.

Ilk önce bunu satin aldiginiz bir kez yazilim ayirmaniz mümkün olacak süreyi kurmak çok önemlidir. Adobe Photoshop gibi bir övgüye üne sahiptir yazilim çekici olsa da size zaman ve yazilimin ince nüanslari ögrenme için gerekli olan çabalarini göze alamaz eger, herhangi bir iyi olmayacaktir. Fakat bir kere sizin seçim yaptik ve iyi yapilmis, onlar zamankinden daha var resimlerinizi çok daha yeterince çekici bakacagiz emin olabilirsiniz!