Dügün gününde dügün fotografçiligi düzenlemek için en iyi yolu kilavuzlari

Bu etkinliklerde küçük bir fotograf belgelemek anlik modern dügün görüntüler için gerekli olan tüm oldugunu düsünüyorum, ama yanlis olur. Geleneksel grup fotograflari vardi herkes tarafindan beklenmektedir. Ne yazik ki, bu çekim düzenlenmesi gelinler vurguluyor ve yakalama listeleri zorlastirmaktadir. Muhtemelen birlikte bir listesini almak için çok zor oldugunu varsayalim degil, ama gelecekteki müsteriler olabilir dogrudan müsteri ve ziyaretçilerin, ihtiyaçlarini dikkate almak var. Ve günün programi içine tüm uygun isteyebilirsiniz. Bu fikirler için farkli dügün kitaplari gözden olabilir ama, ne yaparsan yap, sorun yok – sadece görmezden hangi, büyük bir listesini alirsiniz.

Önemli sey yeterli zaman, bloke almak ve fotograf için insanlarin bir grup çizgi kurmaktir. Herkes daha sonra hemen resepsiyona gidebilir ve seyler boyunca toplamak için istekli olacaktir farkinda oldugundan emin olun.

Ile baslamak en iyi sey sizin ve nisanlisi anne, kardes oldugunu. Ayni sekilde ek Bu süre sizin ve esinizin en iyi arkadaslari olmak yardimci insanlar. Evlilik kesinlikle daha da kontrol listesi ekleyebileceginiz olusturulmus ek aileler getirecektir. Zaten düsünüyorum bu kisilerin tüm listede yer almaktadir. Bu insanlar “Siyaseten gerekli gruplardan oldugu söylenebilir.

Genel olarak, hepimiz teyzesi ve amcasi gibi taninmis aile üyeleri kim gerçekten bakmakta, ya da kardesinin yeni kiz arkadasi, ya da sadece arkadaslari ofisinden ve ayni sekilde digerleri vardir. Hepsi bu fotograflari ev tasimak ve oldu evlilik büyük anlari hakkinda övünmek istiyorum. Kesinlikle tatli olacak ve o resimleri almiyorsaniz hiç degilse, bu geliyor yilki Noel kartlari veda daha iyidir. Sonra annesi ile birlikte çiçek kiz bekleyebiliriz, baban, gelinin hizmetçi ve kocalari veya erkek arkadasi, aileleriyle birlikte Groomsmen ile birlikte bakani.

Dügün günü bir kasirga, süphesiz olacaktir. Bir ilk göz ile, gerçekten birbirlerine hayran ikiniz için samimi bir zaman düzenlemek için olsun. Eger sadece koridorda asagi yürürken yapmaniz almak olmaz bir ilk bakmak seyler yapmak olsun: 5 dakika düz için, birbirlerine sarilmak konusmak gibi, ve hatta “vay benim ile birlikte asagi n ‘yukari siçrama Tanrim, “bas dönmesi evleniyoruz. Ben o koridorda asagi yürürken o kadar özel olmayacak düsündügü için bir gelin bir ilk göz yapmaz neden en büyük nedeni oldugunu tespit ettik. Gerçekten, hiçbir sey o andan itibaren uzaklara götürecek. Damat zaten tüm “brided-up” gördü bile, onun gelin esi olmak ona dogru yürümeye görmedi. Gibi baska bir sey yok. Ve onun gözlerinde görürsünüz. Ilk kez fotograf bütün gün en iyi arasindadir. Duygu çok nadir ve gerçek. Bu inanilmaz bir sey. Oradan çiftler “romantizm fotograflari” dogruca gidin. Fotograf yapmak için tören öncesinde bu noktada alinmasi günün geri kalani için çok özgürlük ve akisi saglar. Bu sigorta olarak düsünün.

Çogu zaman, her sey bir dügün gününde sag programa çalistirmayin. Senin töreni kimse Jim amca bulabilirsiniz beri yakinlari portre fotograflar için zaman degil bir sürü ima günbatimi için sadece 20 dakika size birakarak, arkasinda çalistirmak sonra, biraz geç baslar söylüyorlar. Hiçbir sey çiftin romantik çekim tarafindan acele oldugunda daha, bir dügün gününde beni üzücü yapar. Bu günün önemli bir görüntülerdir. Bunlar duvar gösterecektir olanlar, bir milyon kez ve size profil resmi olarak kullanacagiz bu ile bakacagiz olanlardir. Yeterli olmamasi risk gerek yok! Gün sorunsuz çalisiyor ve bir ilk göz çektim eger, iyi o zaman sadece çok iyi bir seydir ek fotograflar için zaman var.