dügün fotografçiligi için dijital fotograf makinesi satin alma kontrol listesi

Sen, bir tatil basligi olabilir arkadasinizin dügün geliyor ve bir kompakt veya SLR dijital fotograf makinesi yok. Eger 1 elde etmek için gidiyoruz karar var oldum ama sen aramaya baslar zaman size pazarda farkli yüzlerce çesit kesfedeceksiniz oldugunu ortaya çikarmak.

Seçiminizi daraltarak size yönelik gereken ilk kriterdir. Eger kompakt bir dijital fotograf makinesi veya ek dinamik ve profesyonel fotograf üretecek profesyonel SLR fotograf makinesi almak için ek harcama satin almak için gidiyoruz.

Birkaç bakmak noktalari ve size fotograf her türlü ates aradiginiz amaçlari ile birlikte uygun bir kamera elde edebilmek için yapmaniz gereken bazi ev ödevi bulacaksiniz.

Sizin için çalisabilir bir kamera seçerek içine size rehberlik eder temel bir kontrol listesi tedarik var.

kontrol listesi kilavuzu

1. Kompakt veya Dijital SLR Fotograf Makinesi – Kamera tür almak

Aldiginiz isteyen olabilecegini kamera tür seçin. Bir kompakt fotograf makinesi en kaliteli ilimli seyahat fotografçiligi günlük fotograf, snap shot için harika. Eger profesyonel fotograf arzu ne zaman olaganüstü fotograf kaliteli üretebilir Nikon, Canon, Minolta araliginda bir SLR bakiyor olacak. Belki tüm durumlar için SLR hem de kompakt hem de almak için tercih edebilir.

2. diger insanlara sormak:

Eger bir kamera satin hemen önce, onlar kullanan konum ve onlar memnun eger ne profesyonel bir fotografçi sormak arkadaslarina konusun. Gerçekten kameralar yararlanarak erkek ve kadinlarin bilgi kesfetmek satin alma olabilir ne ortaya çikarmak için en etkili yöntemdir.

Fotograf forumlara kafasi oturum açma ve herhangi bir soru sormak ve kesfedebilir

üç. Kamera Marka seçin

Kamera tür seçtikten sonra, bir sonraki seçim kamera bir marka seçmek olacaktir. Ana oyuncularin birkaç derece saygin firmalar Nikon, Canon, Panasonic, Minolta içerir. Ben piyasada mevcut en iyi olarak Nikon veya Canon öneririm.

4. marka maliyetlerini karsilastirmak

Marka, model ve tür seçin ve sonra bunu ödemek için gereken ortalama fiyati disari kesfetmek. Google Baskani, “AUD Nikon D300 Fiyat” bir anahtar kelime denetim yapin. Bu wil bu özel modeli ve nazik ödemek için gereken fiyat içinde size rehberlik edecek listeleri bir çok getirmek. Web üzerinde satin alma ise, E-bay saygin ama web üzerinde herhangi bir sey satin alirken nedeniyle-tespiti tavsiye edilir.

5. Kamera test sürüsü yapin

Bir kamera magaza ve test almak için gidiyor olabilir modele kafa. Eger daha fazla gösteri diger modelleri ile karistirilmamalidir elde uzak tutmak için karar var ettik kamera ile kalmak emin olun. Daha fazla degerlendirmeleri için magaza içinde sorular sorun.

6. garanti ve iade politikasi

Bir kamera satin alirken, bir garanti ve iade politikasi olasilikla üzerinde kararlastirilacaktir. Sizin baris ve zihin için kilavuz biliyorum.

7. aksesuarlar

Son olarak, size olacak almak için temel aksesuarlar ile kamera aldim. Eger SLR ekstra isteyen iseniz o zaman daha fazla çalisma talep lensler, harici flas üniteleri, pil kulplari ve benzeri, toplayip daha da bakmak mümkün olacak.