dügün fotografçiligi en iyi fiyatlarla elde etmenin yollarini

Bir dügün hayatimizin en özel günlerden biridir. Bu nedenle, iyi hazirlamak zorunda. Bu özel gün için tüm özel seyler gerekiyor. Eger iyi hazirlanmis gerektigini en önemli sey biri dügün fotografidir. Eger dügün günü için en iyi dügün fotograf seçecektir emin olmak zorunda.

Dügün yüksek maliyet harcamak. Amerika’da dügün düzenli maliyeti 28.000 $ oldugunu. Dügün büyük bir miktari genellikle de dügün fotografçisi sunacak. Dügün fotografçilari için en yüksek maliyet hizmetler için 5000 $ kadar ulasti, ve fotograf baskilari ile farkli olacak. Bu makale fotografçi için bazi harcama tahmin etmek ve son zamanlarda size özel günde alinabilir nitelikli portre ayni sinif keyfini size bilgi verecektir.

1. yerel kalmak

En büyük bölümü dügün fotografçilari verilen fiyat listesinde seyahat masraflari olusacaktir. Bir 50 kilometre yariçapi içinde bir fotografçi için bakarak seyahat fatura için gereksinimi göz ardi etmek için iyi olmalidir. Ayrica, bir otelde kalmak için fotografçi için ihtiyaci görmezden gerekir. Bu nedenle, ayni zamanda, bir fotograf listede ücret görmezden için gereklidir.

2. Arkadaslarindan referanslar isteyin

Sizin evli Arkadaslariniz sizi onlar hiç bir önceki zamanda kendi dügün için almak dügün fotografçisi için bir dügün öneri bilgilendirmek yararli olacaktir.

3. craigslist’in kontrol

Sen Craigslist günümüzde ve Dügün fotografçiligi hakkinda daha fazla bilgi için bakabilirsiniz sadece aynidir. Zaman dügün fotografçilari arasinda Craigslist kati rekabet oldugunda, fiyat da otomatik olarak birbirlerine yenmek olacaktir.

4. Dügün fotografçisi ile müzakere

Satin alma gibi, fiyatlari müzakere edilebilir. Öncelikle, fotografçi olabilir ilgi alir ve dügün dahil olmak için bir kaç yüz dolar düsmesi süphe olmayacagini daha fazla bilmek zorunda.

5. Paketleri uzak durun.

Genel dügün fotografçiligi paketler halinde bir kötü anlasma vardir. A la carte sonra seçin ve bir seçim olacaktir karar sunmaktadir Her zaman fotografçilar odaklanmak.

6. Kendi görüntüleri yazdirmak

Daha sonra dügün fotografçilari bunlari düzenleme için hazir olacak size görüntüler için kendi dogru oldugundan emin olmak zorunda. Bir DVD / CD sonucu kaydedecektir görüntüleri dahil. Daha sonra, fotografçinin ücret daha ucuz bir çok kabul edilir kendiniz resim ortaya açabilirsiniz.