Dogum fotograf göstermek için 4 popüler yolu

Eger annelik oturum için de gittim sonra, tüm favori fotograflari göstermek zamani. Buraya arkadaslarinla ??da fotograflarinizi zevk için bir sans elde emin olmak için bazi yollar vardir.

duvar baski
Eger kres yeni bebek resimleri asili baslamak için sabirsizlaniyorum eger, bir dogum portre size yeni dogan resimler için alabilirsiniz kadar üzerinde tutmak için harika bir yoldur. Büyük bir duvar baski koymak için baska harika bir yer ana yatak odasinda. Gerçekten oturum aldiginiz görüntüleri heyecan iseniz, hatta oturma odasi ya da evin baska bir ana alanda bir duvara bosluk doldurma düsünebilirsiniz.

albüm
Albümler tarzi görüntüleri görüntülemek için idealdir. Özel tasarlanmis kitap ruh haline ve hamilelik hakkinda bir hikaye anlatmak. Kullanmak istediginiz sadece görüntüleri almak, çünkü bir kitap da güzel. Dijital albümler halinde degilseniz, yine klasik bir slayt-in fotograf albümü ile temel gidebilir, ve hala favori görüntüleri göstermek için güzel bir yol olacak.

Flipbook
Hareketli Kitaplar iste veya ailesine göstermek için tek bir kitapta tüm hamilelik portre koymak edebilmek için güzel bir yoldur. Fotograflari bir ciltli kitap ile, gittiginiz her yerde tasimak için çantanizda atmak kolaydir. Sadece birkaç seçim için pek çok resim gibi, bu sizin için iyi bir seçenek olacaktir.

Online
Bir çok blog veya Facebook ise, size oturumu çevrimiçi fotograflarin bazilarini görmek için bekliyor insanlar olacak bahse girebilirsiniz. Birçok fotografçi e-posta veya sosyal aglar üzerinden paylasmak için kullanabileceginiz resimlerinizi bir küçültülmüs versiyonu satmak. Fotografçilar kolay görüntüleme ve siparis için bir sifre korumali galerisinde resimlerinizi koymak için de oldukça yaygin.